Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Dlaczego ubieramy choinke na Boze Narodzenie????

Polecane posty

Ja w tym roku wiem po co ubiore choinke. Po to zeby moje dziecko mialo co z niej sciagac .Ciekawe ile razy bedzie lezala na ziemi :mrgreen:

Ja w tym roku wiem po co ubiore choinke. Po to zeby moje dziecko mialo co z niej sciagac .Ciekawe ile razy bedzie lezala na ziemi :mrgreen:

Ja swojej Anetce wmawiam ze nie moze przewracac choinki bo nie przyjdzie do niej Mikolaj ( na razie jeszcze za bardzo nie wie kto to jest Mikolaj ) z prezentami ( ale slowo PREZENT ZNA bardzo dobrze )

126.png

Choinke sie ubiera , aby gospodynie domowe nie nudzily sie :-P :lol: :lol:

.....nie marudzcie z ubieraniem , w Polsce nie jest jeszcze tak zle ...conajmniej miesiac dzieciaki beda mogly sie choinka nacieszyc :mrgreen:

.... u nas choinka stoi tydzien , gora dwa tygodnie ....to dopiero syzyfowa praca :roll: :roll:

... ja w tym roku na bialo sobie choinke walne , biale bombki i bielutkie wykrochmalone janiolki robione na szydelku :mrgreen: :mrgreen:

....mam nadzieje ze bialych bombek dostane , jutro sie wybieram popatrzyc co w tym roku daja :-P bo u nas musicie wiedziec juz od okolo trzech tygodni kiermasz bozonarodzeniowych kreacji choinkowych stoi :-? :-? Jak zwykle w grudniu atmosfera swiateczna bedzie "przejedzona" :-? :-?

a ja zastanawiam sie nad sensem ubierania choinki w tym roku...mamy taka duza 2,5 m ale mala juz zaczyna raczkowac i ogolnie jest z niej diabel wcielony wiec boje sie ze nie upilnuje...

chyba bedzie tylko taka mala pol metrowa u dzieci w pokoju na szafie

saviera, u nas tez juz w sklepach pelno Swiat :-| Jak kupowalam znicze,to przez choinki,bombki i inne tego typu rzeczy musialam sie przeciskac do regalu ze zniczami :-)

Jest taki sklep z bombkami świątecznymi - kliknij tutaj. Mają tam blog i ciekawe artykuły. Widziałam też jeden dotyczący właśnie symboliki ozdób choinkowych. Może tam znajdziesz odpowiedź? :)

Edytowano przez jakaja83

Zaloguj się, aby obserwować