Skocz do zawartości
tutelitury

A to nasze lobuziaki :))

Polecane posty

a ja takich nie mam :-( :-( :-( :-( :-(

[ Dodano: 5 Styczen 2007, 09:38 ]

i wielka szkoda :) :) :) :)

Tak brak dzieci to bardzo powazna sprawa. Bo po co zyc po co sie dorabiac skoro niema dla kogo. Rozumiem cie doskonale bo moja kuzynka tez niemoze miec dzieci i wiem co przezywa. Zabawne jest to, ze niewiem po co jej to wszystko bo komu zostawi te mieszkania, samochody i reszte. Najwspanialsze jest gdy slyszy sie z samego rana tupot dzieciecych stup. Gdy dziecko powie pierwszy raz mama i Kocham Cie oraz jestes najlepsza mama. Za zadne domy i nne rzeczy tego swiata bym nie zamienila. To najwspanialsze co moze czlowieka spotkac dar aniolka od Boga :mrgreen:

Rosnie ci sylwia on jak na drozdzach.Niedawno jak zdjecia wstawialas to byl jeszcze taki malutki a teraz to juz kawal chlopa. :mrgreen: Ale coz sie dziwic cztery latka ma juz za pasem,ladzien bedsziemy mu zyczenia skladac.

dokladnie Zuza w kwietniu konczy 5 lat a mi sie wydaje ,ze ona caly czas taka malenka :-)

to samo czuje jak patrze na suwaczek mojego Olka, juz trzy latka bedzie mial. Jak lezy na kanapie to juz taki byk :mrgreen: te nogi, rece-facio a gdzie ten maluszek?? :-(

Dorianek Sylwia miodzio.

Patrzcie jaki stroj baletowy moja mama Hanci kupila :lol:

Mozna pasc ze smiechu,ona zamierza w tym stroju rowerem jezdzic. :-D :mrgreen:

dscn5421_103.jpg

dscn5418_173.jpg

Hanusia wyglada pieknie!!!!!!!!!!!

jak juz bedzie jezdzic na rowerze to zrob zdjecia.musze to zobaczyc!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ona zamierza w tym stroju rowerem jezdzic
hahahahahahaha ma dziewczyna wyobraznie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sliczna baletnica!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

atrystkaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bunia, dokladnie taki sam chcialam kupic mojemu Szczypiorkowi, tak mi sie spodobal - tylko podejrzewam, ze chyba sama musialabym to nosic, bo moje dziecie nie uznaje sukieneczek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bunia, mamakubusia77, sylwia.wk, super zdjecia swiete maluszki i te wieksze tez!!! :-)

[ Dodano: 31 Marzec 2007, 20:33 ]

to i ja dolacze jakies new fotki

kingusia_601.jpg

nad_woda2_113.jpg

nad_woda_1_193.jpg

nad_woda_549.jpg

Sliczne zdjecia,Kinga normalnie skora z ciebie zdarta.

Rzemyczka ten komplet ma dwie pary body to byscie sie obdzielily :mrgreen:

A zdjecia na rowerze wkleje tylko najpierw musze jej kupic,ma byc rozowy.Jeszcze troche i na widok rozu zaczne wymiotowac. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Dziewczyny ladne zdjecia. :->

Sylwia-ale Kordianek,szybko rosnie,pogodny chlopczyk z Niego. :->

Bunia-Hania-slicznie wyszla,jak modelka.Oczywiscie bedziemy czekac,na zdjecia ,,rowerowe'' ;-)

Ola-Kingusia-to cala Ty-,,wypisz, wymaluj'',jest bardzo fotogeniczna,slodko wyszla na pierwszym zdjeciu. :->

hihi Mala by super wygladala w tym stroju na rowerze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hihi

Ola my tez ostatnio bylismy znowu nad Wisla u nas w Lomiankach, tez nazbieralismy bazi... Uwielbiam tak nazrywac takich dlugich galezi prostych i wsadzic do wazonu.... Jedna z najlepszych naturalnych dekoracji na swieta :)

A tutaj Filip w swoim "zywiole" i drugim domku swojego tatusia :)

23133790_d.jpg

23133791_d.jpg

Ale kierowca.

Moj Adas to by wszystko oddal zeby sie tirem przejechac.Bo to chyba w tirze takie wielkie spanie sie tylko zmiesci.Wiec wnioskuje,ze Filip siedzi za kierownica tira.

Ano Tira naszego, kiedy tylko Andrzej staje na naszej ulicy nie ma mozliwosci by nie zrobil kolka z Filipem, bo obraza bedzie na caly swiat ... :)