Skocz do zawartości
tutelitury

A to nasze lobuziaki :))

Polecane posty

Piekne piekne te nasze dzieciaczki a najpiekniejsza moja synowa oczywiscie :-)

Tylko prosze,zeby mnie reszta mam nie linczowala :mrgreen:

Zas zieciulek rzemyczki podbil sobie oko na klamce :mrgreen:

dscn5258_198.jpg

dscn5264_137.jpg

bunia, limo robi wrazenie, Oliwka bardzo sie zmartwila - "bidulek, musi go bolec" - to jej slowa. a czy na wlosach to przypadkiem nie bylo jakichs warkoczykow ?? :-D

Limo goi sie jak na psiaku.

Na wlosach nie bylo warkoczykow,te zagniecenia to wynik zmniejszania zdjecia.

Chociaz musze sie przyznac,ze on zawsze od wrzesnia do konca marca zapuszcza wlosy i jak mu juz tak porzadnie wyrosna to zawsze pozycza od Hani spinki i sobie je wpina :lol: we wlosy.I tak po domu chodzi.Ale coz sie dziwic chlopcu,ktory do trzeciego roku zycia twierdzil,ze jest dziewczynka z podroznymi jajkami :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:

ze jest dziewczynka z podroznymi jajkami

cokolwiek to znaczy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dziewczynka z podroznymi jajkami

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dobre dobre trzeba gdzies zapisac normalnie :lol: :lol: :lol: :lol:

Wow ale ta sliwa niezla normalnie :shock:

Oj Iza u nas znowu dwie lopaty sa takie, jedna Filipa (normalnie tej samej wielkosci co na Twoim zdjeciu) i druga drugiego odsnierzajacego, w koncu wolalam jechac i kupic druga niz czekac w nieskonczonosc az On skonczy :) :) :)

Cat, my mamy 4 lopaty.jedna dla wikusia,jedna dla mnie ,jedna dla meza i jedna dla frajera jakiego nam sie uda zlapac i zagonic do pomocy!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale masz Iza super pomocnika.Taki dobry syn to skarb,nie oddaj go nikomu :-D,gon wszystkie od niego,bo jak ci go ktoras ukradnie to kto ci pomorze odsniezac.

no wlasnie.tak zrobie.zostawie syna przy mnie i bedzie moim sluzacym...heheheheh :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

no izabela75ch, ja to bym na Twoim miejscu tak sie nie afiszowala, bo jak prezydent miasta zobaczy, ze Twoj syn odbiera prace sluzbom oczyszczania miasta, to moze byc zle :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ;-) ;-) super fotki :-D