Skocz do zawartości
tutelitury

A to nasze lobuziaki :))

Polecane posty

Bunia-ladna modelka,z Twojej Hani. :->

Saviera-masz,bardzo fotogeniczna coreczke,zeczywiscie ladnie jest opalona. :->

Ja dzisiaj znalazlam kilka zdjec mojego Michalka.Zdjecia zostaly wykonane u fotografa.Cos Mnie napadlo i pieniadze,ktore dostalam wtedy od Babci wydalam na sesje zdjeciowa Michalka.Nie zaluje,mamy przynajmniej bardzo ladna pamiatke. :->

Michalek,mial wtedy skonczone 10-miesiecy. :->

icon_micha01_147.jpg

icon_micha07_114.jpg

icon_micha06_147.jpg

icon_micha05_192.jpg

icon_micha04_239.jpg

icon_micha03_611.jpg

icon_micha02_106.jpg

saviera, to dobrze, ze sie przynajmniej wyszaleje i bedzie zdrowa niz te dzieciaki siedzace wiecznie w domu i przed kompem (moj brat dla przykladu)

Malgosia, Michasiek super model z niego ze ho ho a jak odstwaiony elegancik :lol: :lol: super

sylwia.wk, jaki podroznik no prosze, dziadek lesny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: super fotki :mrgreen: :mrgreen:

sylwia.wk, fajnie, wazne ze jest na swiezym powietrzu tylko uwazajcie na kleszcze :shock: :shock: ;-)

fajne zdjecia

saviera ciekawe kiedy ja doczekam sie takich slicznych wloskow u mojej Zuzi :-/

fajne zdjecia

saviera ciekawe kiedy ja doczekam sie takich slicznych wloskow u mojej Zuzi :-/

......ja Ci takich wloskow jak moja corcia ma absolutnie niezycze , gehenna w rozczesywaniu , pozatym czy uczesane , czy nie wygladaja jak potargane :roll: :roll:

sylwia.wk, a to chyba z zaskoczenia zdjecie, bo Dodo taki niezbyt szczesliwy :-D a na buzi to slonko go tak przypieklo czy to "rumianki" z nadmiaru wrazen :?: :?: fajne zdjecie :-D

troszke opalony i troszke rumiany bo byl z tata na ekspodycji na lakach i lasach! :-)

[ Dodano: 10 Czerwiec 2007, 18:45 ]

i dodo

10574361_obraz_239.jpg

10574362_obraz_232.jpg

i filmiki

Tak wczoraj sobie poczytalam i poogladalam wasze fotki. Super jaki przystojniak z Dodo :-D A swietnie maluje farbami. Chyba wynajme go do pomalowania mieszkania razem z moim synkiem :lol: I tak samo potrafi schowac sie do poscieli jak moje malenstwo :-D