Skocz do zawartości
tutelitury

A to nasze lobuziaki :))

Polecane posty

dsc00254wl5.jpg

To Hania na swoich pierwszych urodzinach :-)z kawalkiem cioci

[ Dodano: 2 Listopad 2007, 18:38 ]

dsc00382os5.jpg

Hania czekajaca na zdjecie.Bala sie flesza :lol:

[ Dodano: 2 Listopad 2007, 18:42 ]

dsc00414hs8.jpg

Tez z wakacji

[ Dodano: 2 Listopad 2007, 18:46 ]

dsc00536rt6.jpg

asiolcza, jaka sliczna Haneczka!!! O matko tak dlugo Cie nie bylo a dziecko juz masz prawie dorosle!!! Sliczna blondyneczka!!! :) ucaluj ja ode mnie :*:*

Dzieki,dzieki faktycznie wyrosla.Wasze sloneczka tez sa przeurocze.Kurcze, kiedy my bylysmy takimi aniolkami :-D

kiedy my bylysmy takimi aniolkami :-D

to jest chyba niemozliwe..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Cytat:

kiedy my bylysmy takimi aniolkami

to jest chyba niemozliwe.....

Iza mow za siebie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

asiolcza, Hania jest przeurocza, a oczekiwanie na zdjecie musialo byc bardzo ekscytujace :-D :-D ;-)

Wlasnie Bartosz sie obudzil i oproznil komode, siedzi w tych betach i sie smieje, a mnie rece opadly :shock: taki z niego lobuziak. Starsza juz troche madrzejsza, ale tez czasem daje gazu.

Mery-ladne masz dzieciaczki!!Ile Barus ma latek?

Olivka-ale super zdjecie Jaska,slodko wyszedl na Nim.Ale szybko rosnie Twoj synus,nie wyglada na 4-miechy,dalabym Mu wiecej. :->

Olivka-ale super zdjecie Jaska,slodko wyszedl na Nim.Ale szybko rosnie Twoj synus,nie wyglada na 4-miechy,dalabym Mu wiecej.
dziekuje :mrgreen: :mrgreen: kochana my jak idziemy gdzies to wszyscy Jaskowi daja conajmniej 7 miesiecy, ze on taki duzy i rozgarniety, wszystkim sie interesuje, szczerzy dziasla do wszystkich normalnie ludz nie dziecko ;-) ;-) dla mnie on i tak jest malym dupeczkiem, ktory juz nie chce sie do mnie tulic i sie wyrywa z moich objec :evil: :evil: :evil: