Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Legowisko naszych milusinskich

Polecane posty

Gdzie i naczym spia nasze pupile????

Piesek w przedpokoju na swojej podusi, swinka morska w drewnianym domku, kotek w nogach lozka :-D

pies w kuchni spi na swoim legowisku a kot jak przyjdzie do domu to w pokoju na dywanie albo w kuchni na taborecie

Jak mialam psa to spal z nami dopoki nie probowal dominowac mojego meza, dostal ode mnie manto jak nie pozwalal sie mezowi klasc do lozka i skonczyly sie jego wygody. Teraz ze wzgledu na zolze sasiadke pies jest u tesciowej i tam suczka tesciowej jest taka zaborcza, ze nie pozwala mu sie klasc na lozku w wyniku czego zostaje podloga.

Kocur spi gdzie chce, na lodowce, pod stolikiem z komputerami, na parapecie, na szafie a jak idziemy spac to zawsze sie uklada na mojej polowie lozka i daje mu delikatnie znac, ze mi ponad 6 kilowy futrzak z nawalem sadla przeszkadza w wyciagnieciu nog, wtedy kot przenosi sie na oparcie naroznika lub na lozko synka u malego w nogach sie miesci.

ja pszepraszam ze moj Reksio z tym instrumentam tak na wieszchu :mrgreen: ale on tak lubi spac na grzbiecie

Zastanawiam się czy nie sprawić mojemu pupilowi prezentu pod choinkę ;) Jak wszyscy to wszyscy. Myślę własnie nad legowiskiem, bo nie ma a przydałby mu sie porządny kącik do leniuchowania. Co uważacie na temat takiego: (zdjęcie z e-karma.pl)

483_2.jpg

Ja też o tym myślałam, ale nie starczy mi kasy. Fajna ta poducha, choć sama myślałam o czymś innym - o legowisku z wyższymi ściankami bocznymi. Pełno tego na allegro i w nawet normalnych cenach. Moje psiaki będą musiały poczekać, aż nadrobię zaległości finansowe. Największą frajdę sprawiłaby mi mina dzieciaków, jakby pod choinką znalazł się też prezent dla moich milusińskich.

mój zwierz na początek miał taką oto poduchę : KRAKVET Kanapa nr 4 105x90cm kolor: szary z czasem, kilkakrotnie wlazł na fotel i niestety przeszedł jego zapaszkiem, więc śpi tam (dobrze, że stary, to będzie się go można pozbyć :rolleyes: oczywiście fotela :rolleyes: ) a legowisko też mu się przydaje, ale to bardziej w zimie, bliżej kominka ;)

z racji, że mój pies jest z tych mniejszych, to spokojnie może spać na czymś takim : FERPLAST Legowisko dla psa "Sleepy 60" a z tym psim zapachem to faktycznie jest czasem problem. Nasz pies jak już sobie przywłaszczy jakiś koc, to się mu już go nie odbiera, bo i tak nikt pod tym się nie wyśpi.

Ja kupiłam już dość dawno mojemu owczarkowi niemieckiemu legowisko przypominające materac. Wcześniej miał takie przypominające ponton, ale dość szybko się poprzecierało i wyglądało paskudnie. To, co mamy teraz wygląda dokładnie tak, tyle że jest zielony:

materac%20czarny%202.jpg

Mój psiak jest jak najbardziej zadowolony i nie miał żadnego problemu z "przeprowadzeniem się" z kanapy na legowisko :)

A to sklep, w którym sama się zaopatrzyłam: http://netfutter.pl/?legowiska,99

legowisko jest miejscem gdzie znosi wszystkie zabawki jak się pobawi, albo sami mu je tam zanosimy aby nie walały się po całym mieszkaniu. A jak już jest za dużo tych gratów u niego to szczeka aż mu posprzątamy aby mógł się położyć na chwilę u siebie.

Niestety mój piesek nie korzysta z posłania i całkowicie pozbyliśmy się posłania. Gdy przyszedł do nas do domu, jako taka mała puchata kulka to pierwsze co zrobił to nasikał do swojego nowo zakupionego posłania...Od tej pory śpi w łóżku, a ma już 3 lata.

Moja suczka często śpi w łóżku, przez co musimy wymienić nasze materace!

A co myślicie o materacach ortopedycznych i rehabilitacyjnych firmy Sembella? Ich ofertę można znaleźć w http://sembella.pl/ . Z tego co słyszałam to od kilkunastu lat oferują najwyższej jakości materace do spania. Ktoś z was kupował u nich materac?

mój pies ma legowisko w którym nie leży woli wskoczyć na łóżko i tam poleżeć. Ale oczywiście jak się coś zacznie robić obok legowiska to od razu przybiega i pilnuje swojego legowiska. Nie można również mu go posprzątać, bo to jego grajdołek. Również jak jest niegrzeczny to wtedy musi iść do siebie. Zabawki też tam odkładamy.

Zaloguj się, aby obserwować