Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Jle wam przybylo przez swieta kilogramkow???

Polecane posty

Wszystko sie spalilo !!!!!!

...jeszcze dopowiedz ze to przez sexu uprawianie :lol: :lol:

Nawet nie pomyslalam, zeby sie zwazyc. Ale w ciuchy sprzed Swiat wchodze, to chyba sie nie roztylam :-P

mnie rowniez nic nie przybylo, malo tego, jeszcze zgubilam bo mnie zatrucie jakies dopadlo w drugi dzien swiat - ale jakos szczegolnie sie tym nie zmartwilam

mi przybylo i to cale 2 kilogramy potem dietka i jest juz dobrze!!! :-P

mi tez kilo przyszlo teraz caly czas mialam tendencje wzrostowe ale znowu wzielam papierosa ach ten cholerny nauk

Tak macie dobrze ja generalnie od stycznia podjadałam i to ostro jak się ważyłam po świętach, które były piekielnym obżarstwem to przybyło mi jakieś 5 kg :( No nic trzeba się wziąć za siebie obejrzałam ostatnio bardzo fajny filmik o dietach i stwierdzam, że trzeba się ostro za siebie wziąć i zgubić te zbędne kilogramy, na razie ubyło 2, więc tendencja jest dobra. Zobaczymy czy zrealizuje plan do wakacji. Oby oby obyby :P

Witam i powiem od razu tak OJ OJ, jak po świętach to przytyłam 4 kg, najlepsze jest to że nie mogę przestać jeść, jadłabym i już, najlepiej słodkie, tak mi zostało, i jak tu się wyleczyć z tego:confused:

Takie święta są od tego, żeby w talii przybywało, aby potem była dobra motywacja do tego, żeby wziąć się ostro za siebie, kiedy nasze ulubione jeansy nie wchodzą na pupę ani, co gorsza, na uda już:-) nie ma co się katować każdego dnia, czasami trzeba sobie pofolgować:-)

Zaloguj się, aby obserwować