Jump to content
Sign in to follow this  
joa1983

Bizuteria

Recommended Posts

narysowac CI

ja poprosze :mrgreen: :mrgreen: chetnie to zobacze w Twoim wykonaniu :mrgreen: :mrgreen:

czekamy,czekamy i nic............................. :evil: :evil: :evil:

...cierpliwosci , cierpliwosci niech no sie Olivka troche rozbuja ;-) :lol: :lol:

ja Wam sie rozbujam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a czy Wy kochane babeczki dotrzymujecie wszystkich swoich obietnic, przepraszam...NIE to i kociejmordki recznej roboty nie bedzie :-P :-P :-P :-P :-P

a czy Wy kochane babeczki dotrzymujecie wszystkich swoich obietnic, przepraszam...NIE
jak nie jak tak :lol:

zwlaszcza Ty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
no proste nie ma nawet w co powatpiewac :>

Na samym początku otwierania biznesu zainwestowała bym w dobrą domenę i hosting, a później zajęła się reklamą w sieci.

Z tego co słyszałam na https://domeny.pl posiadają ciekawa ofertę i korzystają z niej głównie artyści ze względu na ich rozwiązania graficzne. A oni znają się już na wizualnej części każdego biznesu, więc warto kierować się ich wyborami przy takim biznesie by wyglądał na bardzo ciekawy!

Ja bawiłam się kiedyś w biżuterię, bo miałam w planach sobie trochę dorobić na drobne wydatki ale szału też nie było ;) Myślałam, że będzie to prostsze :P Może ma ktoś jakieś tutoriale albo katalogi klejone, żeby móc zaczerpnąć inspiracji? Bo półprodukty w szufladzie nadal leżą i się tylko kurzą,wyrzucić szkoda, a można by coś na uszka nowego sobie stworzyć :)

Dziewczyny wy też robicie tą biżuterię taką, że wygląda jak super-profesjonalna? Ostatnio szukałam inspiracji i jak zobaczyłam co ludzie potrafią to nie mogę wyjść z podziwu, zobaczcie jakie bransoletki ręcznie robione wystawiają ludzie na sprzedaż. Robiłyście takie domowymi metodami? :D I gdzie się uczyłyście, tak same, z youtuba czy jesteście po jakiejś szkole/warsztatach?:confused:

Ja jestem fanką ręcznie robionej biżuterii. Zdecydowanie podobają mi się takie rozwiązania. Ostatnio trafiłam na stronę http://wisiorek.pl/, gdzie wpadły mi w oko najróżniejsze ręcznie robione kolczyki. Polecam Wam zajrzeć - jestem pewna, że się zakochacie.

Sign in to follow this