Jump to content
Sign in to follow this  
joa1983

Bizuteria

Recommended Posts

olivka_83, scigajcie sie scigajcie przywitam Was na mecie;]
czym nas przywitasz chlebem i sola? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Oj, bo Was miotla pogonie za rozjezdzanie watku (dlaczego nie ma ikonki z miotla? ;-) no to niech ta bedzie :axe: ). O bizuterii mialo tu byc :mrgreen:

Dorfi, a o czym jest?? ja caly czas pisze o bizuterii :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: przetrzyj ekran, moze jakies zaklocenia sa :mrgreen: :mrgreen:

olivka_83, dalej nie kumam:D:D

Dorfi, kochana malo zagladasz i nie wiesz ze one tutaj balagan zawsze robia ja je tu zawsze uspokajam i grzeczna jestem a one?? sama widzisz :P:P:P (to teraz jak mi przyloza to sie grzywka nakryje :shock: <boisie>)

joa1983, teraz wiem kto tu donosi na nas :mrgreen: :mrgreen: KABEL KABEL KABEL :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

fuj fuj wstydz sie Jolek

no nie!!!!!!!!!!!!!!!!

pani prezez zalatwiala sprawunki w terenie a Te tu znowu sie wyklocaly!!!!!!!

Olivka czemu jako "PO" nie zagonilas dziewczyn do pracy????

Joa ile zrobilas par kolczykow???

czy Dzuli zrobila cos na szydelku???

czy Justyna cos wyhaftowala???/

moje drogie chyba w tym miesiacu nie bedzie premii.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Olivka czemu jako "PO" nie zagonilas dziewczyn do pracy????
PO??? co to?? POMOC OGRANICZONYCH??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 18 Kwiecien 2007, 20:33 ]

ja dzisiaj wyhaftowalam imiona na poduszki dla moich chlopakow Oliwiera i Jasia :lol: :lol: :lol: :lol:

izabela75ch, ja nie pracuje czyli nie szydelkuje jestem na L4 zaraz macierzynski - prosze mi tylko placic :-P

joa1983, olewalam?? pierwsze slysze :mrgreen: :mrgreen: moze troche ale gg mi pada i co chwila mryga ze niedosteony na przemian z niewidocznym, nie wiem czemu :roll: :roll:

a dzisiaj szukalam wzorkow bo same imiona tak biednie wygladaja ;-)

Sign in to follow this