Jump to content
Sign in to follow this  
joa1983

Bizuteria

Recommended Posts

izabela75ch, co Ty ode mnie chcesz?? co mam Ci kochanie wyszyc?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tylko nie przesadzaj :-P :-P

no np.mogloby byc tak"dla cioci izuni,ktora jest najlepsza na swiecie..." cos w tym stylu....

ja absolutnie nie chcialbym zebys sie przmeczyla!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

izabela75ch, przemeczyc sie nie przemecze bo ja tylko wyszywam, nie mam maszyny zeby skonczyc poduszeczki wiec jak wyszyje wszystko co cche jade do babci i ona mi poszyje poszewki i poprzyszywa kanwe do materialu :mrgreen: :mrgreen:

joa1983, majtki z golfem????

dzuli, tez chcesz majty z golfem?? polaczone ma sie rozumiec :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

stringo-golfy???????
si seniora :mrgreen: :mrgreen: Joa jak dostanie te majty ma bojowe zadanie ubrac sie w nie i wstawic fote na forum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

olivka_83, juz se wyobrazam jak je Joa sciaga.....

ps .ucz mnie wloskiego bo 27 maja jade na ta wygrana wycieczke!!!!

izabela75ch, wloskiego a Ty do Wloch jedziesz przepraszam?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hiszpanskiego tez troche liznelam :lol: :lol: :lol: :lol:

joa1983, to jak Ci Olivak zrobi na szydelku to zobaczysz....
zastanawiam sie czy sie bac czy smiac:D:D

Chyba poprosze szefa o urlop na czytanie Waszych postow, bo normalnie nie wyrabiam :mrgreen: .

A jak juz jest produkcja masowa, to ja tez sie usmiecham :mrgreen:

Olivka ,jade na 8 dni na wakacje.ucz mnie!!!!
eee na 8 dni to nie ma co sie uczyc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pozniej Ci napisze podstawowe zwroty ale moze w jakims innym watku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Chyba poprosze szefa o urlop na czytanie Waszych postow, bo normalnie nie wyrabiam .

A jak juz jest produkcja masowa, to ja tez sie usmiecham

hahahahahahahahahaha ok Dorfi Ciebie tez wpisuje na liste oczekujacych :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A jak juz jest produkcja masowa, to ja tez sie usmiecham :mrgreen:
tylko prosimy szeroko :D:D

ok Dorfi Ciebie tez wpisuje na liste oczekujacych :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
se mysle a ja jako prezes tego wszystkiego do gadania to cos mam czy nie bardzo???? :evil: :evil:

joa1983, ale Ciebie gdzies w ktoryms watku juz zegradowano, no to chyba juz Ci niewiele do powiedzenia zostalo :roll: :roll: :roll: :-P :-P

Sign in to follow this