Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

I jak po imprezie sylwestrowej???

Polecane posty

Normalnie suuuper bylo bawilismy sie swietnie :mrgreen:

Bez rozlewu krwi choc bylam zla bo wialo niezle i musialam fryz poprawiac :lol:

Jak wam minelo??? Zadna nie zgubila spodnicy???:-D

Babka tak tancowala, ze obcas zlamala :lol:

Wszystkiego naj w tym nowym roku :mrgreen:

Ja siedzialam w domu z mm ale o 23 poszlismy pod dom kulturu.

Troche poskakalismy w rytm muzyki a o polnocy wystrzelily szampany i fajerwerki.

Mialam cala kurtke mokra od szampana tak sie lalo.

Kolo nas jedna para wpadla w tancu na druga i fajnie to wygladalo, taka kupa ludzi na ziemi lezala :-P

od 3 w nocy nie pamietam co sie dzialo :roll:

a teraz siniaki, geba od smiechu boli jeszcze itd itp aaaa i abstynencja :D

a ja sie nudzilam.... mielismy gosci, znajomych (malzenstwo) i jej siostre. Chlopy pily piwo, laski Martini a mi jezyk w kuper uciekal, ja popijalam sok pomaranczowy bo na jednodniowy bylo juz za pozno (w niedziele nie robia). Ogolnie oni caly czas zarli a ja sluchalam muzyki :-/ lipnie bylo, polozylam sie spac o 2 ;-)

olivka_83, wlasnie ze mna nawet muszla klozetowa sie nie nudzila byla zmuszona mmnie sluchac :oops: :roll:

olivka_83, bo to bylo tak :D

najpierw walilam driny, potem otworzyli wodke zurawinowa i jak sprobowalam to tak mi posmakowalam ze z kielona walilam po calym a ze juz smaku takiego nie bylo jak potrzeba to nawet nie wiedzialam i drinem popijalam i nagle doszlam do wniosku, ze mam helikopter w glowie ale jeszcze ze dwa kielony wypije bo wodeczka miod w gebie no i te dwa mnie zabily :roll:

Marzeczek, :oops: wypadek przy pracy

marzeczek to ty rozumiem na zdjeciu?? a dlaczego takie male one????:>:>

Joa1983he he na zdjeciu sa moje cory Paulina i Weronika.

No wlasnie jest male bo wieksze nie chce wejsc,a jak ty zrobilas swoje zdjecie takie duze?

Marzeczek, ja nie pamietam jaki rozmiar robilam :/ musisz adminki zapytac dokladnie ja na oko robila i po trochu zmniejszalam

[ Dodano: 2 Styczen 2007, 22:02 ]

apropo ladniutkie masz corki ale swoje tez mialas nam wkleic nie wymiguj sie :>:>

Marzeczek-bardzo sympatyczna masz buzke. :-)

Ja w Sylwestra,zaprosilam rodzinke,byli moi rodzice,kuzynostwo i wujostwo mojego Mezusia.Dzieciaczkow,bylo tylko dwoje,moj Michal i kuzynki syn Mateusz,5-miechow mlodszy od Micha.Z dzieciakami bylo 11-osob.Wszystkiego nie przygotowywalam,kazdy cos robil,aby wszystko nie bylo na mojej glowie. ;-)

Jeszcze dotego dobrze,ze nie pracowalam w Sylwestra,moje kolezanki niestety siedzialy do 18-ej.

Sylwestra sie udal,bylismy najedzeni,opici,wytanczeni.Nawet dzieciaczki wytrzymaly do polnocy,tak byli zachwyceni tymi szcztucznymi ogniami,ze klopot byl aby poszli spac.Dopiero usneli po 1-ej,ale za to dlugo spaly. ;-)

Joa1983 podobno nie moge zrobic wiekszego tego zdjecia bo jest mocno upakowane i ciezkie :roll:

Nic z tego nie zrozumialam,zdjecie to zdjecie. :roll:

Zaloguj się, aby obserwować