Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
joa1983

Najpiekniejsze chwile 2006 roku

Polecane posty

aha. i moj syn byla na okladce dzieciecej gazety i to byla super dzien...

Fajnie :-)

izabela75ch, trzeba by chyba zeskanowac lub zfotografowac i wtedy jak zdjecie - tak mi sie wydaje :-D

o matko ja chyba gdzi eindziej napisalam opisnie na temat okladki napisalam jest super i gdzi eja to naklikalam?????????hmmm

Suuuuuuuuuuuuuuper i jakie piekne mial dwa zebuchy :mrgreen: Ja to sie nie moge napatrzec na jego wloski takie cudnie bialutkie :-D

ja sie codziennie przygladam wiktorowi i zastanawiam skad ma takie wlosy....maz twierdzi ze to po nim ale jego rodzina zaprzecza..hihihihihi

chcialabym zeby mu takie jasne jeszcze dlugo zostaly.latem wyglada nieziemsko-opalony blondynek!!!!

Mam nadzieje,ze mu zostana.Ale nie chce cie zalamywac moj Adas tez mial kiedys taki siwy lepek,teraz to mu juz tylko przezwisko zostalo ,bo wlosy z roku na rok ciemniejsze,w lecie mu tylko jasnieja.Ale on urodzil sie z czarnymi,potem mu wyjasnialy,no i ja czarna to mojemu musialy kiedys sciemniec.

Nie plakaj,moze mu zostana,a jak nie i tak bedzie sliczny i i tak bedziesz go kochac.

Za 30 lat i tak mu moga wyleciec i powie ci,ze nic mu tak w zyciu nie wyszlo jak wlosy :mrgreen:

ja napislam opowiadanie i to powiadanie zwyciezylo i dlatego wikus byl na okladce.wylam ze szczescia jak bobr....

[ Dodano: 22 Marzec 2007, 17:15 ]

No Dziewczyny!!!!!!

njic nie bylo milego w 2006roku????

napiszcie cos!!!!!!!

slicznie wyszedl na tej okladce :lol: :lol:

w 2006:

- Kubus skonczyl roczek

- minelo 6 lat odkad pracuje

- Kubus powiedzial mama

izabela75ch, super chlopak na okladce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dopiero teraz zauwazylam :oops: :oops: :oops: wogole tego watku nie widzialam :shock: :shock: :shock:

Zaloguj się, aby obserwować