Jump to content
tutelitury

Gdzie kupić coś nie drogiego a fajnego czyli "promocje i wyprzedaże"

Recommended Posts

Czy coś kupujecie ??? Coś może super zaproponujecie??

Może inne mamy skorzystają :mrgreen: Nie tylko dla siebie ale i dla dzieci :-D

Ja ostatnio kupiłam puzzle Scooby- doo.

dzis kupilam Oliwce super dzinsy za 10 zl - z wyhaftowanymi kwiatkami i naprawde dobrze wygladaja - na wyprzedazy w realu :mrgreen: :mrgreen:

Ostatnio bardzo chyba popularne są strony:

KOMUKOMU - najlepsze promocje, oferty w sieci!

iBOOD - Plecak Simpak iBlaze z wbudowanym panelem do obsługi iPoda

można na nich tafić na coś fajnego: elektronikę, RTV, AGD, kosmetyki, zabawki oraz artykuły sportowe w atrakcyjnych cenach.

Po za tym na Allegro też można zawsze coś upolować dużo taniej niż w "normalnym" sklepie. Ja ostatnio właśnie kupiłam na Allegro nowiusieńką szminkę LOREAL COLOR RICHE za 8 zł + przesyłka 8 zł, czyli za 16 zł. W drogerii taka szminka kosztuje ponad 40 zł:D

LOREAL COLOR RICHE Nawilżająca Szminka Nr 251 (717355246) - Aukcje internetowe Allegro

Nadin dzieki ! Nie znalam tej stronki komukomu :)

Ogolnie na allegro tez kupuje, raz na jakis czas cos sprzedam :)

Skoro kosmetyki mozna tak tanio wyrwac moze sie skusze na jakis dobry tusz ... Ostatnio mialam Bourjois ale jakos nie chodze juz tyle na razie po sklepach a w tych w ktorych bylam nie ma go :/ Szukam dobrze pogrubiającego rzesy tzn sprawiajacego, ze sa geste bardzo :)

Dzieki :) Kupilam ten drugi wlasnie, zobaczymy co to bedzie :) No poczekamy zobaczymy na co trafie :D

Dzieki :) Kupilam ten drugi wlasnie, zobaczymy co to bedzie :) No poczekamy zobaczymy na co trafie :D

Mam nadzieje że będziesz zadowolona :)

Ja teraz zastanawiam się nad dresem dla Alana do przedszkola, ale jakoś ciężko mi się zdecydować:

=SN= NEXT STARS by Evil 2cz.dres ok122/128 blue (717245790) - Aukcje internetowe Allegro

KidsMode~NOWY,SUPER 3cz.DRES *RKIDS 8-122/128 navy (717903771) - Aukcje internetowe Allegro

MAC KAYS, superowe dresy ^BUJUMBURA^ BRĄZ 122cm (726238905) - Aukcje internetowe Allegro

I nie wiem czy po prostu nie przejdę się po sklepach

^-^ jestem pewna ze nie tylko taka torebka spodoba sie mamusi ale i pociecha bedzie szczęśliwa na widok takiego slodziacha :)Torebka manga, emo, japan style, cute. PROMOCJA! (848071344) - Aukcje internetowe Allegro ,juz sobie taka zamówiłam,plusy to bardzo mily kontakt,rewelacyjna cena i przyszla bardzo szybko :) + mily dodatek w postaci gratisu ^-^ torebka jest super! naprawde gorąco plolecam

Emo Hello Kitty cute Japan Style ekotorba PROMOCJA (890042941) - Aukcje internetowe Allegro a co sadzicie o tym :3 eko pojemna przesyłka darmowa i co najważniejsze z Hello Kitty

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro torebeczki i zegarki z hello kitty uciesza malenstwa a paleta zdecydowanie dla zapracowanych mamusiow

sliczne szmineczki dla mlodej damy :)na kazdej z nich widnieje napis po angielsku z danym dniem tygodnie :D zabawa i nauka ;] Promocja słodkie kawaii szminki na kazdy dzien. (903694591) - Aukcje internetowe Allegro cena nie pelne 6zl za komplet

Mój ślubny wziąz ostatnio w jakiejś promocji piekarnik na raty - oczywiście nie w banku, tylko w firmie pozabankowe, nie sprawdziwszy najpierw jakie maja koszty wcięcia takiej pożyczki

i potem przyszło mu spłacać odsetki piekarnika nie warte.

Męski mały mózg...

Ja ostatnio kupiłam sobie i nie tylko bardzo fajne kalendarze książkowe, myślę że każdej mamie przyda się taki kalendarz. Jest to bardzo praktyczna i potrzebna rzecz;) A może macie jeszcze jakieś namiary na ciekawe niedrogie rzeczy? czekam na wasze propozycje.

Ja ostatnio zaczęłam uprawiać sporty ekstremalne a mianowicie Downhill. W sklepie internetowym udało mi się kupić w promocji ochraniacze -