Skocz do zawartości
joa1983

Wkurzajacy faceci

Polecane posty

to, ze milczy gdy ja sie z nim kloce - szalu wtedy dostaje, bo to tak jakbym do sciany gadala :evil: :evil:

moj tez milczy,niestety i to mnie jeszcze bardziej wkurza bo nawet nie moge sie z nim poklucic.

dzisiaj przegiol jednak na maksa,zapchal nam sie kibel i oczywiscie sprzet do przepchania zalatwil i nawet zamknal sie w ubikacji celem chyba przepchania,tylko efekty mierne,chyba tylko siedzial tam i peta palil,potem pojechal na druga zmiane.a ja durna mu zaufalam i okazala sie ,ze kibel nadal zapchany na cale szczescie po pol godzine zawartosc,ktora tam zostawilam splynela :evil: jeszcze godzina i dorwe go w swoje lapy.

czy wszyscy faceci milcz? moze to ich metoda my sie nagadamy a oni pomilcza i z glowy! do szalu to doprowadza!!! :evil:

ja mam akurat odwrotnie,to moj maz ciagle gada i ma pretensje do mnie ,ze jestem milczaca ;-)

[ Dodano: 22 Styczen 2007, 09:32 ]

mnie wkurza to ,ze nie pomaga mi w obawiazkach domowych,smieci moga stac na srodku ,potknie sie o nie a nie wyrzuci

justyna, to masz dobrze bo przynajmniej mozesz na bierzaco uslyszec o co biega. a ja gadam i gadam, a on patrzy namnie tepo ( a czesciej w ekran monitora ) i ma w glebokim powarzaniu...

rzemyk72 masz racje :-) a co do twojego meza no to rzeczywiscie nie za wesolo :goodman:

[ Dodano: 22 Styczen 2007, 13:01 ]

ach ci mezczyzni

Mordu nie dokonalam bo kto by mi kibel wyczyscil :lol:

juz go kocham po trzech godzinach walki,wygral wojne ze smierdzielem. :-P

No mial szczescie,nie wciagnelo go,ani tez nie wylalo sie na niego.Pogmerac tam jednak troche byl zmuszony bleeeeeeeeeeeeeee.

bunia, hahaha a to chyba kazdy pogmerac sobie musi - m oj uwielbia sam do siebie a mi wtedy cisnienie rosnie i momentalnie szlag mnie trafia na stojaco :shock:

nudne,nie mialby nam kto cisnienia podnosic.padlybysmy na zawal serca,takie bysmy cisnienie niskie mialy :-P

no to dziewczyny wyswatamy nasze dzieciaczki, a pozniej urzadzimy jedno, wielkie forume weselicho :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: