Skocz do zawartości
joa1983

Wkurzajacy faceci

Polecane posty

Tez milczeniem doprowadza mnie do bialej goraczki. Ale oni chyba wychodza z zalozenia, ze pogadamy sobie i beda mieli spokoj, dlatego siedza cicho.

Moj Maz jak sie uprze to moze sie 3 dni nie odzywac,ale wtedy chodze zla :-x i to jeszcze zeby mial powod a On o jakies pierdoly sie obraza :shock:

jak czytam o tym milczeniu to juz mi sie cisnienie podnosi - u mnie to samo :evil:

ale przynajmniej wiem, ze nie jestem osamotniona ;-) :lol:

Zapytalam wprost mojego meza i wiecie co odpowiedzial: zmeczysz sie, zasapiesz a ja bede mial swiety spokoj. A ewentualna klotnia bedzie trwala godzine a nie pol dnia.

I jak na to zareagowac?

:evil: :evil: :evil: no galazki opadaja :evil: :evil: :evil: tak sie zastanawiam co by bylo gdybysmy nie reagowaly w taki sposob tylko zachowywaly sie tak jak oni czyli nic nie mowiac - moze wtedy bylby jekis odzew z ich strony :?: :?:

chyba wszystkie tak mamy czy to ich metoda czy co?

no moj kiedys stwierdzil, ze dlatego sie nie odzywa, bo kazde kolejne slowo z jego ust to kolejny powod do klotni :evil:

:evil: :evil: :evil: no galazki opadaja :evil: :evil: :evil: tak sie zastanawiam co by bylo gdybysmy nie reagowaly w taki sposob tylko zachowywaly sie tak jak oni czyli nic nie mowiac - moze wtedy bylby jekis odzew z ich strony :?: :?:
no to bysmy sie nie odzywali do siebie cala wiecznosc,bo moj Maz sie pierwszy nie odezwie ;-)

no moj kiedys stwierdzil, ze dlatego sie nie odzywa, bo kazde kolejne slowo z jego ust to kolejny powod do klotni :evil:

jakbym swojego pm slyszala :evil: :evil: moze oni jakies kursy w dziecinstwie przechodzili i na mamusiach trenowali :?: :?: :mrgreen: :mrgreen:

rzemyk72 :lol: :lol: :lol: poplakalam sie ze smiechu :lol: :lol:

dzuli, a ja sie zastanawiam, co mi tu tak z monitora cieknie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przepraszam :oops: - dzis kupilam juz chusteczki higieniczne ;-)

Moj tez do grona milczkow sie zalicza. :-? :-D Moge sie wsciekac i nic, jak w mur.... Mezus potrafi i 4 dni milczec, przemysli w tym czasie wszystko i dopiero jest gotowy do rozmowy. A mnie nosi, bo ja bym chciala wszystko wyjasnic, mnie uczono dialogu. Ale widac inne czasy nastaly. :!: :axe:

a moj niestety sie wydziera - wydziera i wydziera udaje madrzejszego niz jest, a to ja jestem milczek . Niech sobie pogada - ja udam obrazona ,nie bede sie odzywac i on wtedy nie wtrzymuje i mnie przeprasza :lol: :lol:

a wkurza mnie ,bo mi nie pomaga w domu , gary moga wypadac ze zlewu ale on sie nie domysli, ze mozna je umyc, a odkurzacz??? co to jest odkurzacz??? co tam, zona w domu (wychowawczy) to moze byc sprzataczka, praczka, gotowaczka itd....

ale i tak jest kochany, zebyscie widzialy jak on sie bawi z dziecmi...

a wkurza mnie ,bo mi nie pomaga w domu , gary moga wypadac ze zlewu ale on sie nie domysli, ze mozna je umyc, a odkurzacz??? co to jest odkurzacz??? co tam, zona w domu (wychowawczy) to moze byc sprzataczka, praczka, gotowaczka itd....

ehh u mnie jest to samo, tyle, ze moj jeszcze twierdzi, ze ja sie wcale nie narobie bo przeciez pralka sama pierze-prac recznie nie musze ani nad rzeke z miska chodzic... a to ze przekrece dwie galki na pralce to juz mnie meczy?? :evil:

odkurzacz.. jest od swieta... chodzi potyka sie ale nie podniesie tak samo z brudem w domu... to nic ze jak chodzi unosi sie za nim kurz, bo przeciez on tego nie widzi bo to za nim :lol:

pozbylam sie psa :mrgreen: i jest troche mniej sprzatania ale ja mam w zwyczaju odkurzac co drugi dzien to dla niego jestem stuknieta :-/

;-) czy cos ich zmieni? ;-) zobaczymy jak Bozia da jak sie M bedzie z dziecmi bawil jak na razie kiedy go prosze zeby przewinal Ola lub go nakarmil, twierdzi, ze mi to sprawniej idzie i zaczyna tak balamucic ze chwytam butle i sama karmie dziecko bo mnie krew zalewa a panico lezy przed TV wentylem do gory :evil: :evil:

zabic to za malo :mrgreen: :mrgreen:

dziewczyny u mnie jest dokladnie to samo :shock:

[ Dodano: 14 Luty 2007, 14:52 ]

az mnie krew zalewa :evil: