Skocz do zawartości
Ola

Jak długo czekałyście by zostać mamami?

Polecane posty

rzemyk72, ja nie wiem po kim ja mam cechy :mrgreen: ale podobienstwo jest t o znaczne, mam nadzieje, ze tez sie wyksztalci odpowiednio ale ze pic nie bedzie :-/ bo na razie zycie dla niego to magia, on nie wi co ma zadane, nie wie na kiedy... zeszyty ma cale czerwone od uwag... ale zapytaj go o gre (obojetnie jaka )to Ci wszystko powie nawet przes sen

rzemyk72, pewnie, ze nie jest :-( ja juz z tata rozmawialam to powiedzial mi, ze mam sie swoim dzieckiem zajac a nie jego :shock: ale przykro mi na to patrzec, Miki kompletnie nie wie co sie wokol niego dzieje... ale co ja moge? matki mu nie zastapie, chociaz mysle ze i mama by tu niewiele zdzialala bo tez taka olewajaca jest :-/ a szkoda chlopca bo on jest zdolny ale leniwy (jak ja :mrgreen: ponoc) i ktos go musi zmobilizowac bo sam to nic nie zrobi, nie jest nauczony systematycznosci, porzadku itp. skanadl, zeby jego pizame sciagac z zyrandola a jego to bawi :oops: do mnie tez ma rozne podejscie raz sie rzuca na szyje i mowi, ze sie stesknil (ale bron boze go nie calowac) a drugim razem wyzywa i marudzi, ze mnie widzi

olivka_83, czy moge zaryzykowac stwierdzenie, ze jest rozpieszczony?? a to ze tata i mama nie poswiecaja mu uwagi dobrze na niego nie wplywa - nie ma obowiazkow, bo nikt mu ich nie okreslil, a sposob w jaki Ciebie traktuje swiadzczy tylko o tym, ze jest zagubiony :-(

rzemyk72, dokladnie to maly bezstresowiec :!: matki nie ma przy nim, juz trzy lata, tata sam sie zajmuje nim i z tego co widac nieudolnie skoro nie potrafi go nawet przypilnowac zeby sie porzadnie spakowal nie mowiac juz o innnych obowiazkach :-/

olivka_83, i wszystko jasne, albo sam dojdzie do wniosku, ze musi o siebie zdbac ( watpie w to jednak bo jest za mlody), albo bedzie tak wegetowal, az sie okaze, ze ma nascie lat i jest fajtlapa i nie umie sobie w zyciu poradzic i wtedy dopiero moga zaczac sie klopoty :-/

bedzie tak wegetowal, az sie okaze, ze ma nascie lat i jest fajtlapa i nie umie sobie w zyciu poradzic i wtedy dopiero moga zaczac sie klopoty
ja sadze, ze najpewniej tak sie to skonczy. bedzie taka pierdola zyciowa, w zasadzie juz jest :-(

olivka_83, w Tobie nadzieja, ze mu troche oczy na swiat otworzysz, ale do tego to musi jednak jeszcze troche dorosnac, bo narazie sluchal nie bedzie :-|

Jednak kazde dziecko potrzebuje dwojga rodzicow jeden rodzic wytycza jedne cele drugi drugie u mnie np po moim bracie widac brak ojca moja mama faktem jest ze wszystko z siebie dawala - ale jakby mial ojca ktory by mu nawet porzadnie przypierniczyl jak bylo trzeba to by nie wyrosl taki tlumok skonczony i idiota (inaczej go nazwac :/) ... ale tak sobie moge gdybac.... :-|

u nas to byl tzw wypadek przy pracy :lol: :mrgreen: niedlugo bedziemy sie starac o drugie i zobaczymy czy tez tak szybko pojdzie :lol: :mrgreen:

Ranciu, ja zostam mama w pierwszym mies staran choc po 8 latach brania pigulek non stop, ponad pol rocznym przygotowaniu nie wierzylam, ze to mozliwe!! A JEDNAK!!!!!! :lol:

My czekalismy dwa miesiące, chociaż przygotowani byliśmy na dużo dłuższe starania z racji usuniętego mojego jednego jajnika :) No ale udało się szybciutko...aż lekarz niedowierzał heh

My czekalismy dwa miesiące, chociaż przygotowani byliśmy na dużo dłuższe starania z racji usuniętego mojego jednego jajnika :) No ale udało się szybciutko...aż lekarz niedowierzał heh

Faktycznie szybciutko:eek::) bo przecież uważa się że przy usuniętym jednym jajniku to te starania mogą trochę potrwać.

No to Wam synek niespodziankę zrobił:)

Ja należę do kategorii wiatropylnych;)

I o synka i o corke jeszcze dobrze nie zaczelismy sie starać a juz bylam w ciazy.

Cud że nigdy nie zaliczyłam wpadki...i wszystko wyszło tak jak było w planach...tylko teraz mam troche cykora, bo już chciałam zakończyc kariere Matki Polki

Nadin, dokładnie tak. Mały zrobił nam rewelacyjną niespodzianeczkę hehe

Dzuli no to uważajcie... A wam dzieciaczki w myślach czytały hehe

Zgadzam się:) Dzuli dzieci wam w myślach czytały:)

Ja już tez wolałabym zakończyć na mojej kochanej dwójce.

Hehe a ja jeszcze jedno bym chciała i na dwójeczce też bym chciała zakończyć :)

Mój pierwszy synek był nie zaplanowany- ale przyniósł nam wiele radości:), dlatego postanowiliśmy postarać się o drugie maleństwo:)

I jak tylko skończyłam swoją edukację to zaszłam w drugą ciążę.

A my zdecydowalismy ze chcemy dzidzie zrezygnowalismy z zabezpieczen no i z mies po z zaskoczenia dowiedzialam sie ze jestem w ciazy tzn.moj mezulek wyczół bo ponoć bylam inna :) Akurat bylismy na wakacjach :)

O Emisie staralismy suie 7 miesiecy które wydawały sie wiecznością ,w końcu wyjechaliśmy na sląsk do znajomych odstresowac sie ,no i zaszłam w ciąże .Z Oliwia natomiast było trudniej.Planowalismy zeby były 3 lata róznicy,niestety wyszło 7,niewiele brakło ,zebym wyladowała w psychiatryku,codziennie widziałam rosnący brzuch,czułam ruchy,ech cieżkie to były lata.

ja 8 miesiecy i to na niezlej kuracji 9 tabletek dziennie!

ja dwa lata a to przez to że widywalam meza tylko w piatek i sobote, wkoncu sie udalo i poronilam,wiec dopiero po roku zaszlam w ciaze która zakończyła sie siedzącym właśnie na moich kolanach łobuziakiem