Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Cat

Poradzcie

Polecane posty

21875954_d.jpg

No to jest takie najprostrze przyblizenie rozmieszczenia czesci pokoi u mnie, i chcialam was sie poradzic bo sama nie moge zdecydowac...

Jak jest sypialka a niej 3 drzwi: numer 2 prowadza do kuchni, 3 do salonu, a 4 to duze balkonowe. I jedne numer 2 albo 3 chciala bym zamurowac, tylko ktore ??

I tak z jednej strony na tej scianie w salonie chcielismy dac naroznik wielki skorzany wtedy musiala bym zamurowac te numer 3 i zostalo by wejscie do sypialni przez kuchnie i taki naroznik mamy juz upatrzony...

Z drugiej strony bardzo tez bym chciala miec na jednej calej scianie w kuchni meble, ktore akurat by byly na tej stronie co drzwi sa wejsciowe do sypialki i je by trzeba bylo zamurowac, wiec wejscie do sypialki by bylo przez salon, a wtedy juz naroznik odpada a zostaje do wyboru jakis komplet kanap...

Wiem, ze moze dla niektorych glupiutkie takie pytanie, ale wiecie, robi sie to na lata i chciala bym wybrac najlepiej a jakos sama nie wiem ktore rozwiazanie najlepsze...

moim zdaniem te od kuchi. zwykle tam zaczyna sie dzien i najwiecej rumoru, jak Ty albo maz bedzie3cie dluzej chcieli pospac to nie bedzie tak nioslo. po drugie zapachy z kuchni nie beda przenikac Ci do sypialni.

Popieram przedpisczynie :mrgreen:

Nr 2 do zamurowania.

Dla ukrocenia lunatykowania polaczonego z podjadaniem z lodowki jak znalazl :mrgreen:

Dla ukrocenia lunatykowania polaczonego z podjadaniem z lodowki jak znalazl

O to nastepne za wlasnie tym rozwiazaniem.... Ale ja tak lubie podpijac mleczko w nocy...

Cat, mozesz zamiast zamurowywania uzyc plyt gipsowo kartonowych na lekkim stelazu. Usuniecie takiej przegrody, w przypadku zmiany zdania po pewnym czasie, nie stanowi wielkiego problemu. A jesli masz oscieznice nie licujaca sie ze sciana to daloby sie nawet ja pozostawic na wszelki wypadek.

Kamulec to raczej odpada, bo jak meble beda jedna caloscia na zamowienie i blat chciala bym by byl jeden dlugi nie laczony, to i tak plyta w drzwi nic nie da chyba bo nie bede rozdzielac pozniej mebli....

A nie dodalam jeszcze tylko, ze te drzwi nie zaznaczone numerkiem w kuchni, to ogolnie wejsciowe sa takie do "tej czesci domu" akurat... Ew zapomnienie czegos z sypialki przy wychodzeniu z domu to dralowanie przez kuchnie i salon caly, ale to chyba i tak najmniejszy taki minusik.

Filipa pokoj bedzie sasiadowal z nasza sypialka, z kuchni wychodzi sie do przedpokoju a z niego do lazienki i wlasnie pokoju Malego i holu wejsciowego do domu.

Ale chyba jednak tak jak piszecie zamuruje sie te kuchnia/sypialka, te zapachy z kuchni czasami :roll:

Kochane zobaczcie sobie może jakie ciekawe kuchnie posiada w swojej ofercie brw: http://kuchnie.brw.com.pl/- sama zamawiałam u nich kuchnię do swojego mieszkania ;) Na początku zamierzałam wziąć taką na zamówienie ale koszt skutecznie mnie od tego odwiódł. A tak za niewielkie pieniądze mam świetną kuchnię. Dobrze wszystko wymierzyłam i wygląda jak robiona na wymiar.

Zaloguj się, aby obserwować