Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
olivka_83

pieczywo

Polecane posty

co najbardziej lubicie jesc?? co kupujecie najczesciej na sniadanko? buleczki? chlebek? jaki, razowy, zytni czy... pumpernikiel?? :mrgreen:

z czym najbardziej lubiecie buleczki na sniadanie a z czym na kolacje. Co na chlebek??

smacznego :-P

tylko i wylacznie biale pieczywo a jem ze wszystkim prawie malo wybredna jestem co do jedzenia jedynie musi mi ladnie pachniec :P

joa1983, ja tez jem jasne pieczywko ale musi byc swieze :mrgreen: uwielbiam chlebek razowy ze sloneczinkiem lub ogolnie z ziarnami. Na chlebku uwielbiam serek, maselko, ogoreczek, pomidorek, cebulke..... :-P

U mnie Andrzej jeszcze jak sie spotykalismy byl piekarzem :roll: :roll: :roll:

Ech kupic chleb taki by mu dogodzil to bylo dopiero cos, bo zaraz komentarze, ze to nie na kwasie robione, a to, ze bez soli pewnie a to, ze znowu cos tam innego w nim nie tak... Teraz juz nie pracuje w swoim zawodzie 3 lata prawie to juz te komentarze mu przechodza :-) Jako, ze bedac za granica nauczyl sie czlowiek nie narzekac na swoje, bedac przez pol roku na tostowym, pompowanym, gabczastym chlebie nauczyl sie doceniac nawet ten nasz marketowy :mrgreen: :mrgreen:

A ja bardzo lubie ogolnie z ziarnami pieczywo... A najbardziej chyba z ziarnami dyni buleczki :) :) :) A jak swieze to z maselkiem, pomidorkiem i cebulka i przyprawami...

Ogolnie lubie razowy chlebek, ale jak jest taki "prawdziwy" ciemny (oczywiscie od meza sie nasluchalam, ze zadko kupuje go :roll: )

U mnie pieczywo kupuje zawsze moj tata wieczorkiem albo z rana i glownie chlebek, buleczki raz na jakis czas raczej jednak, a jak juz to tylko z ziarnem, zwyklych z krzyzykiem nie.

olivka_83, no swieze to na pewno i jeszcze jak jest jeszcze gorace i chrupiace to nawet z samym maslem (mniem) - ale takie niezdrowe podobno chlebek jednodniowy czerstwy powinno sie jesc - u mnie taki jedza ptaszki :D:D:D

joa1983, u mnie tez ;-) M codziennie przynosi gorace buleczki ze sklepu pod domem, pieka w samie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

chlebek, buleczki - oczywiscie swieze sa najlepsze, ale my leniuchy jestesmy wiec zdrowo zyjemy. czasami po pracy kupuje chlebek z piekarni wiejskiej, prawdziwy na zakwasie z cebulka smazona w srodku i kapusta kiszona - REWELACJA - jak przynosze do domku to schodzi caly w ciagu kilku godzin - niestety ma jedna wade jest cholernie drogi - za 0,5kg place 4,90 zl - dlatego ta rzadko go kupuje :-/

olivka_83, dla takiego chlebka warto zgrzeszyc - uwierz mi, jak kupie nastepnym razem to Wam po drucie puszcze :mrgreen: :mrgreen:

ja uwielbiam chleb ze sliwka :-D

na studiach zajadalismy sie swiezo upieczonymi bulkami z supersamu do tego kefir z kosciana majowe slonce i szum fontanny kolo filharmoni.Jakie to romantyczne :-D i jaki czlowiek byl wtedy mlody ;-)

Pamietam jeszcze smak swiezego chleba ktory kupowala jeszcze jak bylam mala moja babcia,byl jeszcze cieplutki i maslo sie na nim rozplywalo,popijalam go woda a dziedek pokrzykiwal,ze skretu kiszek dostane.

ja uwielbiam chleb ze sliwka :-D

.

rany zapomnialam o chlebku ze sliwka - jest pycha!!!!!

chleb ze sliwka... nie jadlam... z jaka sliwka? sory za pytanie ,ale nie rozumiem :-/

ja lubie chlebek razowy z maselkiem i serem smazonym..pycha...ale swiezutkie biale pieczywko tez uwielbiam.... oj lubie rozne rodzaje chlebka :-)

ja jem wszystko ia szczegolnie swieze.kolo domu mam piekarnie czynna do nocy i pop pracy zawsze cos dobrego tam kupie.niestety sie ograniczam bo mam diete.ostatnio jadam pumpernikiel i tez uwielbiam chcleb ze sliwkami.

ja jestem zarlokiem........

justyna, jest sobie chlebek i w srodku sliwki sa powsadzane :D:D:D pyszny sprobuj ja lubie z samym maselkiem taki chlebek

co WY w tej stolicy jecie za dziwactwa, rosol na kapuscie, chleb ze sliwka popijacie tez melkiem z sokiem?? :mrgreen: ;-)

olivka_83, nie gadaj ze chleba ze sliwka nie jadlas?????:> rosol na kapuscie pycha wlasnie stary robi bo mnie suszy:> a mleka z sokiem nie pije conajwyzej z maslem i miodem :P

no coz ja jeszcze chleba ze sliwka nie jadlam, wiec sie nie wypowiem jak smakuje, ale mleko ze sokiem czemu nie ??? :-P

nie jadlam chleba ze sliwka :mrgreen: mleka z sokiem tez nie bardzo raz mnie kumpel uraczyl i bylo pycha ja sobie probowalam sama zrobic i wylalam bo bylo nie do zniesienia, tez uwielbiam z maselkiem i miodem :lol: :lol: :lol:

olivka_83, mleko z maselkiem i miodkiem?? wybacz moj organizm tego nie toleruje. raz chcialam byc tradycjonalistka , jak bylam przeziebiona i wypic to co mamusia polecala - czyli wlasnie mleko z maslem i miodem i czosnkiem - no coz kibelek zaraz po okazal sie niezastapionym przyjacielem :mrgreen: :mrgreen:

rzemyk72, ja nie dodaje jeszcze czosnku moj stary pije mleko maslo i czosnek ale bez miodu przeciez to mieszanka wybuchowa tez bym tak sie nie napila

Zaloguj się, aby obserwować