Skocz do zawartości
tutelitury

Czy szykujecie jakies prezenty na Wielkanoc?

Wielkanocne prezenty  

10 użytkowników zagłosowało

1. 1. Wielkanocne prezenty

• dla najblizszych
    • tylko dla dzieci
    • bez prezentow

Polecane posty

U mnie jest tak ,ze na Wielkanoc prezenty sa wylacznie dla dziecka.

Sa to przewaznie slodycze i co najwyzej jakis drobiazg.

Oczywiscie szykujemy gniazdko,do ktorego te preznty wkladamy.

Jak jest u Was?

u nas nigdy nie bylo zwyczaju dawania prezentow na Wielkanoc i dopoki ktos go nie rozpowszechni (chodzi mi o rodzinke) to pewnie nie bedzie :-D

maly jest za maly, zawsze byl zajaczek i zostawial prezenty w domu jak brzydko na dworzu a jak pieknie i w miare cieplo slodycze w ogrodku pod krzaczkiem lub w innych miejscach :lol: :lol:

za rok planuje kupic Jaskowi malego zywego kurczaczka na Wielkanoc, zeby mial co meczyc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

maly jest za maly, zawsze byl zajaczek i zostawial prezenty w domu jak brzydko na dworzu a jak pieknie i w miare cieplo slodycze w ogrodku pod krzaczkiem lub w innych miejscach :lol: :lol:

za rok planuje kupic Jaskowi malego zywego kurczaczka na Wielkanoc, zeby mial co meczyc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Olivka super pomysl :-D

Takie male zolte cieple pisklatko :lol:

U nas nigdy ani w mej rodzinie ani meza na wielknoc prezentow niebylo i niema..

Nawet zajaczek nie przynosi slodyczy :shock: :?:

A u nas jest tak, ze obdarowujemy sie pisankami albo sa to kupne albo robione samemu. Czasem sa to nawet kinder jajka lub zwykle czekoladowe a czasem drewniane albo plastikowe.

u nas zawsze byly jakies drobiazgi i slodycze...moi rodzice wychodzili z zalozenia, ze im wiecej okazji do dawania prezentow tym lepiej...jak najbardziej robie tego kontynuacje...niestety u mojego M bylo inaczej i probuje go nauczyc obdarowywania - u niego nawet urodziny to nie byl powod do swietowania

Święta to dobra okazja by podarować dziecku coś co i tak byście mu podarowały:P może to okrutne no ale bez przesady nie ma sie co wykosztowywać to Wielkanoc a nie gwiazdor ;) Mam już na oku huśtawkę , myśle ze dla takiego malucha to trafiony pomysł BEZPIECZNA KUBE?KOWA HU?TAWKA 2 w 1 302 :: Baseny ogrodowe chyba że macie inne propozycje to chętnie rozważę :]

u mnie dzieciaczki szukaja jajeczek i zajaczka ktore wczesniej chowam

To angielski zwyczaj, prawda? Muszę go też wprowadzić, bo jest sympatyczny. U nas nigdy nie obchodziło się Wielkanocy "prezentowo".

Ja już kupiłam dla chłopaków czekoladowe jajka w kubeczkach ze spidermanem i podstawczakami do jajek- gdybym miała ogródek to zajączek pochował by te prezenciki w ogrodzie, ale z braku laku te niespodzianki pochowam w mieszanki i dzieciaki będą ich szukały po wielkanocnym śniadaniu :)

ja tez kupilam jajeczka wielkanocne czekoladowe:) jak pogoda dopisze bedzie szukanie na ogrodzie:)

A ja co roku kupuje zająca z czekolady w tym roku kupiłam synkowi zajączka w Lidlu.