Jump to content
tutelitury

Co można wykonać na walentynki???

Recommended Posts

eee tam a mi sie tam paru podoba aktorow niekoniecznie duchowny ale paru by sie znalazlo

lubie mickey rourke ale jak byl chudszy :P

olivka_83, podciagaja to pod lekki erotyk niby - jak dla mnie nie erotyk o lasce ktora straszliwie sie zakochala w gosciu i sie z nim rozstala - nie jakies tanie romansidlo naprawde dobry film ja go 3 razy ogladalam, zeby dobrze rozkminic o co chodzi w niektorych watkach

to prawda-trzeba ten film zobaczyc przynajmniej 2 razy

kupujecie cos swoim panom na walentynki???ja kupilam srebrny breleoczek Sw.Krzysztofa bo moj maz jezdzi na taksowce.

i niby przypadkiem wiem ze dostane taka szpanerska przezroczysta wage... :lol:

joa,nie smiej sie.ja mam nadwage i walcze z nia wszelkimi sposobami.od niedawna zaczynam dnosic sukcesy i waga jest mi niezbedna.poprzednia wage moj syn usmiercil..

izabela75ch, no jak mam sie nie smiac ?? ja tez chce szpanerska przezroczysta wage !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a ja kupilam bokserki takie smieszne w krowki hihihihihih

[ Dodano: 12 Luty 2007, 11:22 ]

ciekawe jak M zareaguje :-)

:lol: ja juz dzis dostalam moja wage.pelny wypas....ma tam pamiec na 4 osoby i mierzy zwartosc wody i tluszczu w organizmie....

najlepsze jest to ze ona jest bez baterii i na razie tylko na nia patrze...jutro lece do kiosku...

Nie mam zdolności ani plastycznych ani technicznych i dlatego nie podejmuje się wykonywania samodzielnie prezentów dla mojego męża i zawsze mu kupuje jakiś drobiazg. Jednak w tym roku postanowiłam zaszaleć i kupić mu prezent, który wydaje mi się, że na pewno mu się spodoba. Co prawda sama na nie wpadłam na pomysł kupienia tego prezentu, bo wpadłam na niego po przeczytaniu tego artykułu http://blip.pl/kupic-chlopakowi-walentynki-pomysly-prezent/ , ale maż nie będzie o tym wiedział i pomysli, że to ja jestem taka kreatywna. Chodzi o lot widokowy, ktory będzie tak na prawdę prezentem dla nas obojga.