Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ola

''Pachnidlo'' film

Polecane posty

Czy ogladala ktoras z was ten film? Ja czytalam ksiazke i bardzo mi sie podobala teraz jest w kinach zamierzam sie wybrac by porownac z ksiazka. Jakie macie zdanie na ten temat?

Slyszalam opinie, ze najpierw warto przeczytac ksiazke a potem isc na film. podobno sam film nie przekazuje "zapachu" :-)

Ksiazke przeczytalem kiedys. A na film poczekam. Sam do mnie przyjdzie :mrgreen:

Kupilam sobie w Polsce kilka komedii polskich :-D

Nie wszystkie jeszcze zdazylam obejrzec , narazie obejrzalam komedie romantyczna "Nigdy w zyciu" bardzo mi sie podobala :-D

Pachnidło to chyba jedyny film, który podobał mi się bardziej niż książka. Miał swój klimat, za to książka momentami była zbyt dosadna, przyciężkawa. Film miał w sobie pewien urok, trudno przedstawić na ekranie zapach, a jednak autorowi się powiodło.

Jest to chyba jeden z lepszych filmów, który zostaje w pamięci na długo długo. Sam dość dawno go oglądałem, ale gdy o nim pomyślę mam ochotę go oglądnąć jeszcze raz.

------------------------------------------------------------------

New Balance damskie

Edytowano przez poatrykk

Dla mnie film bardzo się podobał. Jest ciekawy, inspirujący i w sumie oddaje klimat książki. Moim zdaniem jak na ekranizację filmu jest bardzo dobrze.

Zaloguj się, aby obserwować