Skocz do zawartości
dzuli

Ospa wietrzna

Polecane posty

Ba dzielnego malego mezczyzne masz w domu :) :) :) Wie, ze dla jego dobra lepiej nie drapac :) :) :)

dzuli ,ale masz bidulka w domu, niech szybciutko wraca do zdrowia.

Cat a filip to sie musial przy tej ospie nameczyc.

No latwo nam nie bylo, ale zle tez nie. Czas pobytu w szpitalu szybko zlecial, odwiedzala nas co i raz rodzinka, swojego lapka wzielam to bylo na czym ogladac filmy w tym pokoiku dwa na dwa metry (a i skorzystaly dzieci z sal obok co i raz, bo sciany takie od polowy przeszklone byly i ogladaly z nami przez szybe), a jeszcze na sali z nami lezal maly 3-latek chory na szkarlatyne to i bylo z kim pobawic sie.

A Filip to i tak mial 8 miesiecy, nie drapal, nie marudzil nawet specjalnie, myslalam, ze wenflon bedzie problemem i kroplowki, ale jakos po zalozeniu go w ogole nie zwracal na niego uwagi o dziwo :roll:

Oj dziewczyny synek wyglada strasznie :-/ - zaczynalo sie tak delikatnie a teraz wyglada jak muchomor. Babli jest pewnie ok setki - nie ma jedynie na raczkach i na twarzy kilka. Brzuch i plecy wygladaja makabrycznie.

Tak mi go bardzo szkoda :-( i na dodatek rozbraja mnie swoja grzecznoscia. Juz dawno nie byl taki przez kilka dni. Przychodzi, tuli sie, caluje i ogolnie jest bardzo pogodny.

Narazie sie nie drapie - mam nadzieje ze to sie nie zmieni. :-|

Moglo by juz skonczyc sie wysypywac :-|

dzieki dziewczyny.

Zaczynam wpadac w panike. Boje sie, zeby nie dostal zapalenia skory bo ten rozdrapany babel na brzuchu robi sie nieciekawy :-/ (jest wielkosci paznokcia!!). I na plecach gdzie sie nie drapie tez pojawiaja sie spore zaczerwienienia. Dzis ma przyjsc lekarz i wszytko obejrzec.

koniecznie niech to lekarz zobaczy!!! trzeba dmuchac na zimne!!! trzymamy kciuki!!!

No niestety dzisiejsza wizyta lekarza nie wyszla :-/ - bedzie jutro rano o 10.

Nawet dobrze bo pojawil mu sie jeszcze babelek na powiece (w miejscu gdzie wyrastaja brwi) i martwie sie jeszcze bardziej takze niech odrazu obejrzy i to.

Takich duzych krost ma z 10 ale tych malych ma mase. Nawet nie wiem jak go smarowac tym pudrem bo lepiej byloby go wsadzic do wanny z ta mazia :-(

oj dziweczyny juz sie troche uspokoilam po wizycie u lekarza - lubie do niego chodzic, bo wizyta trwa godzine i dodatkowo robi baaaardzo dlugi wyklad na temat historii choroby :-) .

Wszystko obejrzal - oczka mam przemywac sola fizjologiczna a tamten strup dzis sie wystraszyl i zbladl ;-) takze jest ok.

Powiedzial, ze wysyyp juz sie powinien zakonczyc :-D

No czekalam na wiesci wlasnie :) Super, tak jak napisala Rzemyk to juz z gorki zostalo :)

Szymek przesyla buziaki dla wszystkich ciotek forumowych :-D :smt008

Tylko nie pozwala sie smarowac :-|

Szymus bardzo dziekuje :-)

a co do smarowania ,tto pewnie juz mu sie znudzilo i jest tym zmeczony,zycze powodzenia

I po pierwszym spacerku poospowym. Szymke byl baaaardzo niegrzeczny...coz rozumiem, ze mial juz dosc siedzenia w domu ale dzis zachowywal sie jak z programu superniania...

mam nadzieje ze kolejny raz bedzie inny