Skocz do zawartości
tutelitury

Co macie wygrawerowane na obraczkach - jaki napis??

Polecane posty

A ja dopiero w przyszlym roku na nastepna rocznice sobie chce zrobic.... Od tesciowej dostalismy na slub obraczki szerokie dosyc, z czerwonego zlota... A chce je zwezic i cosik na nich zrobic, marzy mi sie posrodku jakas grawerka i maly brylancik i grawerka wlasnie wew z data slubu i imieniem meza :roll: :roll:

ja nie mam nic moze na 5 rocznice? to juz w sierpniu :mrgreen:

My mamy wygrawerowaną datę ślubu i imię małżonka, tyle że od jakiegoś czasu obrączek nie nosimy:D

Cat my od mojej babci też dostaliśmy takie "radzieckie";) szerokie obrączki z czerwonego złota, ale sprawiliśmy sobie inne: z żółtego złota , krawędzie boczne natomiast mają są z białego złota. Dodatkowo właśnie moja obrączka tak, jak piszesz ma maleńki brylancik.

Ale powiem wam ze jak wybieraliśmy obrączki to najbardziej podobały nam się tytanowe, tyle że cena nam się już nie podobała:D

mi najbardziej podonaja sie najzwyklejsze.. ale kupilismy zlote z grawerem.. wzorkiem niewiem jak to nazwac.. :)

Sywlia bardzo ładne- niby ozdobne, a jednak wydaje mi się że ten wzorek jest bardzo prosty:)

takie iksiki.. ogolnie chcielismy cale zlote.. a wzorki to tak juz mniej przywiazywalismy wage..

co z tego jak moj nienosi :)

Tak jak mowilam tak i zrobilam na rocznice w 2008r :)

No obylo sie bez brylancika, bo tak szczerze powiem, ze tak czesto bawie sie obraczka i ja obracam na palcu i ogolnie pierscionki mi kolka kreca, ze chyba bylby zbyteczny :/ Ale obraczki porzadnie wyszlifowali mi, moja zostala sporo zwezona na szczescie juz nie uwiera przy zginaniu palcow, w srodku wygrawerowali mi imie meza i date slubu, mezowi oczywiscie moje imie i tez date slubu ;)

Gość moko
Napisano (edytowany)

nic !

mam za to wygrawerowany wzór na całej obrączce - tzn nie mam jej gładkiej :D

Edytowano przez moko

My niestety nie mamy nic, szczerze mówiąc w tej gorączce przygotowań jakoś nawet o tym nie pomyśleliśmy, chociaż teraz żałuję. Z drugiej strony nic nie stracone można sobie zrobić ładny grawer w ramach prezentu na rocznicę ślubu albo po prostu bez powodu.

Juz nie pamiętam, co tam było, ale i tak się nie sprawdziło... ale grawery na obrączki sa teraz tak różnorodne, że naprawdę jest w czym wybierać:-) u nas chyba była data z imionami, tak myślę teraz... :-) i serduszka dwa:-)

Ja miałam wygrawerowaną datę ślubu cywilnego 20.10.2012 albo później z racji tej ,że braliśmy w kwietniu ślub kościelny mamy wygrawerowane z mężem : 27 kwietnia 2013 ;)Pozdrawiam wszystkie panie i panów którzy żyją w szczęśliwym związku małżeńskim ;)