Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
saviera

Potrzebuje pomysłu na fryzurę :)

Polecane posty

....dla córki :-D

29 kwietnia ma komunie , ubranie już mam :-D .....teraz muszę do tego odpowiednia fryzurkę wymyślić , taka dziewczęca , żeby jak "stara - maleńka" nie wyglądała :roll:

....córka ma włosy długie , kręcone , do pasa .... :-D

Macie może jakieś fotki z przykładami :?: :!:

nie mam fotki ale lubie jak dziewczyni maja rozpuszczone wloski i spiete czesc z tylu glowy reszta puszczone luzem <mozna podkrecic na walki delikatnie konce zeby ladnie wygladaly i jakis wianusze czy cos delikatnego na glowce pieknie wygladaja tak dziewczynki

.... nie ....wianuszki odpadaja , tutaj takich rzeczy sie nie zaklada . Kupilam jej spineczki do wlosow z rozyczkami :-) ....a moja modelka zazyczyla sobie wlosy w supelek zawiazac :roll: :-? ....zebym ja wiedziala tylko jak to sie robi :roll: :roll:

w supelek??????? :shock: nie mam pojecia ....

mnie by sie tez podobaly wlosy rozpuszczone,podpiete po bokach tymi spineczkami.tak zeby nie lecialy na buzie tylko swobodnie opadaly na plecy.

nic12.gif

Faworek

To rozwiazanie dla dlugich wlosow.

1. W umyte wlosy wczesz grzebieniem pianke modelujaca.

2. Zrob przedzialek i wysusz wlosy, kierujac strumien powietrza w dol.

3. Chwyc dwa pasma i zawiaz z nich supel z tylu glowy

saviera, i ktora kreacje wybralyscie :?: :?: a co do fryzurki, to mozesz zebrac wlosy na czubku glowy i zwiazac gumka. nastepnie skrecic i owinac dookola gumki - upiety koczek popodpinac wsuwkami - :mrgreen:

...ta pani z ktora przymierzalysmy kreacje , zrobila jej taki supelek :-D dookola pozostale wlosy okrecila i pospinala to wszystko spineczkami :roll: ja to bardzo czarno widze , bo jak ja sie za takie upinanie zabiore to to sie wszystko szybko mi rozwali :-? :roll: Jakiejs zdolnej fryzjerki poszukac musze chyba :-?

Jesli chodzi o kreacje , to wybralysmy calkiem cos innego ( cos innego planowalam :-? ) , ale to nie moja komunia ...corka sama sobie wybrala :-D Kreacja do butow zakupionych w Polsce pasuje , a to najwazniejsze :lol: :lol:

Przyjdzie czas to wstawie fotke :mrgreen: :-D

popieram rozpuszczone wlosy tylko troche podpiete z przodu! niech wyglada naturalnie

Podobają mi się takie upięcia włosów i taki wianuszek na rozpuszczonych włosach:

komunia_02.jpg

img (6).jpg

TF177_04_EH.jpg

flower_girl_headpiece-173x115.jpg

flower-headpiece.jpg

mojej corci mam zamiar tylko troche podkrecic wloski, zbiore tylko troche boki do tylu, zepne spinka i na glowe zaloze wianuszek, najpierw myslalam o swiezych kwiatkach, ale kupilam juz skromny wianuszek tradycyjny, Mysle, ze to wystarczy, na koki i jakies tam fryzury ma jeszcze czas. Nie bede z niej robic "starej malutkiej".

Mary kiedy tak napisalas ze nie bedziesz robic z coreczki starej malutkiej to przypomnialo mi sie ze kiedy ostatnio bylam u fryzjerki, to ta mi opowiadala ze teraz podobno panuje teraz moda wsrod niektorych mam na upiekszanie cory przed komunia. Maumsie te podobno przed komunia prowadza swoje corcie kilka razy na solarium. Dzieki temu ich coreczki maja lepiej wygladac w bialych sukienkach :shock:

A wracajac do fryzury to ja sama tez jako dziecko mialam rozpuszczone i podkrecone wlosy na komunii- ale to bylo dawno :mrgreen:

A może dobrym pomysłem dla Córki był taki koczek z wypełniaczem, świetnie się sprawdzi. Sama tak czesałam niedawno córkę i była zachwycona :) Zresztą wyglądała przecudownie :)

Zaloguj się, aby obserwować