Skocz do zawartości
Ola

Kochana teściowa!!!

Jaki masz stosunek to swojej tesciowej?  

27 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jaki masz stosunek to swojej tesciowej?

Polecane posty

Jaki macie kontakt ze swoja teściowa?

Ja osobiście mam pozytywny a może nawet neutralny! Maz bierze mała i jeździ do swojej mamy w odwiedziny ja.... pozostaje tu na forum :mrgreen: ale ogólnie jest ok może dlatego ze rzadki? co najważniejsze nie wtrąca sie w nasze życie!

A jak u was? Mala ankieta czy pozytywnie czy negatywnie podchodzicie do swojej teściowej?

moja tesciowa jest do zabicia wiec ograniczylam z nia kontakt do minimum ale sama sobie na to zasluzyla-zeby nie bylo, ze ja zla jestem ;-) i taki kontakt czyli zerowy odpowiada mi najlepiej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nas dzieli ponad 200 km i dzieki Bogu :-D

Ogolenie nie lubimy sie i z tesciowa i z tesciem.

Widujemy sie raz na 3 miesiace, ale i tak po takich odwiedzinach mam kiepski humor przez nastepny tydzien.

Dziala mi na nerwy sam kontakt telefoniczny :evil:

A moja tesciowa jest super,no oczywiscie jak jej sie pozwoli to proboje troche wnikac w nasze sprawy ,ale Maz zaraz jej to ukroca.Naprawde moge zawsze na nia liczyc,a poza Zuzia Swiata nie widzi.Jest zawsze pomocna i kiedy jej potrzebuje nigdy nie odmawia.Tesc tez jest ok :-)

ja mam tasciowa do d... i tescia tez.szkoda moich palcow na pisanie o nich.

Moj maz za to ma ekstra tesciowa i nawet jej dzisiaj wyslal zyczenia z okazji jej swieta,a moja mama cale biuro obleciala chwalac sie jakiego ma cudownego,pamietajacego o niej ziecia. :lol:

Skoro Bunia wspomniala o tesciowej meza to i ja musze.wiec moj maz ma wspaniala tesciowa ,ktora pamieta o wnuku codziennie a na dzien dziecka przynosi dla kazdego z nas prezenty.matka mojego meza wiele by sie nauczyla od mojej mamy-napewno tego ze dzieci sie traktuje po rowno i ze nie przypomina sie o synu w razie potrzeby naprawienia auta!!!!!

:evil: :evil: :evil: :evil:

ulzylo mi....

tfu...

napisze krotko : lepszych tesciow nie moglam miec ,takich jak oni to ze swieczka szukac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

moja tesciowa jest do zabicia wiec ograniczylam z nia kontakt do minimum ale sama sobie na to zasluzyla-zeby nie bylo, ze ja zla jestem
zaglosowalam i mam gdzies moge byc zla az mnie trzesie ba sama mysl...krew mi sie gotuje i zielenieje z radosci :evil: :evil: :evil:

na dzien dziecka przynosi dla kazdego z nas prezenty
moja mama tez tak robila ..dzien dziecka, walentynki zawsze jakis drobiazg - chociaz lizak w ksztalcie serca ale bylo a tesciowa uwazala ze dzieci juz nie ma sa dorosle etc... ona woogole uwazala ze na ur nie musi skladac zyczen ale jej prezent trzeba kupic bo taki obowiazek dzieci a nie daj Boe yapomnij to sie na forach yalila jakiego to ona ma dola i ylego szna bo ma w dupie marke )nie wspominam o synowej

a A nie wiem cyz kiedykolwiek dostal od niej samej z siebie zyczenia....

A jak ich mozna nie kochac przeciez wydali na swiat mojego kochanego i wspanialego meza podobnego do obydwu swoich rodzicow. Jednak najlepiej miec z nimi kontakt kawowy :lol: Najbardziej sie wtedy kocha i jest sie kochanym :lol: :lol: :lol:

najlepiej z tesciami to sie na zdjeciu wychodzi. Ja jestem w tej dobrej sytuacji ze dzieli nas 5oo km. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Gość moko

Bardzo ale to bardzo pozytywny. Jest dla mnie momentami kims w rodzaju drugiej matki, gadamy o wszystkim i o niczym ;-)

Moja tesciowa uwaza mnie za corke i okazuje to na kazdym kroku, potrafi mnie pocalowac w policzek bez okazji albo powiedziec "kocham cie" - slodka jest ;-)

Moko no to tylko pozazdroscic, takiej tesciowej to ze swieczka szukac :mrgreen:

Gość moko

tak zawsze ja wychwalam a ona mnie tez ;-)

Moja mnie wychwala mowiac ze jestem ogolnie wspaniala - mowi to zawsze przy mnie a za plecami obrabia mi dupe

co do mojej to nie wiem, ani nie chwali, ani nie wiem czy mi dupe obrabia, ale mimo wszystko to widze po minie, ze wkurwiona jak narzekam na jej synusia..

Neutralnie...jednym uchem wleci drugim wyleci, jedno oko otwarte drugie przymknięte... Staram się nie zwracać zbytnio na nią uwagi.

Moja do bani:/ Zawsze dawała mi odczuć że nie jestem wymarzoną kandydatką na żonę no ale to J mnie wybrał a nie ona :D

Po urodzeniu Łucka zaczęła się niesamowicie wtrącać wszystko robię źle nawet karmię nie tak jak trzeba :rolleyes: niestety nie stać nas na nianie a o żłobku mogę zapomnieć :( więc wozimy do teściowej o 6;30 malucha bo ona nie może przyjść bo by musiała jechać 3 przystanki tramwajem a w zimie jak jest mróz to dla niej za trudne no i nagadała się że chcemy ją wykorzystywać i takie tam a przecież płacimy jej za opiekę nad małą :confused: ogólnie teściową mam do dupy szkoda że teścia nie mam może był by fajniejszy :-P

Ja nie narzekam teściowa jest ok może dla tego że mieszkamy osobno;)ale mam do niej żal że nie za często nas odwiedza a ma do nas 2 przystanki autobusem ,tylko my musimy jeździć i może to że nie widać chęci zajęcia się małym na przykład jak bym prace gdzieś znalazła :(

u mnie juz przez 7 lat jest ok z tesciowa i niech tak pozostanie:)