Skocz do zawartości
tutelitury

A jaką sypialnie chciałyby mieć mamy..??

Polecane posty

Moja wyśniona sypialnia ................to...................

Jakbyście ją sobie urządziły :?: :?: :?:

ach...

chcialabym miec taka duza szafe,do ktorej sie wchodzi,zapala swiatlo i wybiera ciuchy i buty.toaletke tez pragne miec i lozko wodne....

miekki dywan i najlepiej zeby wszystko bylo raczej nowoczesne ale cieple...

slaby opis...

moja sypialnia byla by bardzo imntywna duze loze z takim delikatnym baldachimem i przezroczysta zaslona w oknach tez zwiewne zaslony toaletke z lampkami piekna zabudowana szafe ze swiatelkiem czy moze nawet garderobe obok oczywiscie drzwi do lazienki koniecznie na podlodze miekki i puszysty dywan przed kominkiem takim wbudowanym w sciane a co najwazniejsze lustro nad lozkiem!!! pod sufitem bym mogla zobaczyc mnie i meza w akcji!!! :-)

a jak.ja tez ale ostatnio jakos mamy zamiast wzlotow upadki...mijamy sie w sypialni i cieznko nam sie wziasc w garci i porzadnie spotkac... :oops:

tak tez bywa moj wykorzystuje kazda okazje jak mala spi czasem musze az sie bronic!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

to go rozruszaj!!!!!!!!!! :mrgreen: ja czasami bym wolala by troche poleniuchowal a tu nic.........

Jena sciana, ta u wezglowia lozka, fioletowa, taka a'la wrzos. Na to kwiatki drobne malowane bialym, od sufitu ku podlodze. Lozko ciemne, moze kolor venge. Zaslony biale zwiewne, takie jak widzialam we Wloszech, lekkie...Miekki bialy dywan. I gdzies, na jednej ze scian drzwi do garderoby...

A mi sie marzy ciemna sypialnie... Zreszta juz kupilam panele z mezem do remontu - nazwa ich - DAB BAGIENNY - OLD STYLE.... hihi te nazwy sa dobijajace :lol: :lol:

Tez do tego mam wneke w sypialni, ktora chciala bym zabudowac, rozmawialam juz z biurem jednym, ale jest za waska by z niej zrobic cos co mi sie marzy tak jak Izie wchodzona taka garderoba (ma metr glebokosci tylko.... :( ) Wiec po prostu bedzie cos zabudowanego tylko w srodku podswietlane a drzwi lustrzane....

Do tego ciemne meble jakies (tzn lozko, dwie szafeczki w tym jedna cos na rodzaj toaletki) do tego jakas komoda jedna i to wszystko....

Do tego bardzo mi sie spodobal patent jeden... Nie wiem czy zrozumiecie ale chciala bym opisac delikatnie.

Za lozkiem postawic scianke gipsowa do samego sufitu, w ciemniejszym odcieniu od koloru scian. Tak na odleglosc scianka- sciana gdziez 10cm nawet, a za tym poprowadzic dwie linki ze swiatelkami, przy brzegach bardziej. Tak, ze jak sie wlacza sciatla akurat te jest zajeb... efekt wychodzenia swiatla wlasnie za tej scianki... A jeszcze lepiej bo widzialam to zrobione w sypielni na ciemny szkarlat. Normalnie sie zakochalam....

Nie wiem czy zrobie u siebie cos takiego, ale marzy mi sie to normalnie bo trzeba by to zobaczec na wlasne oczy....

Ale tak czy siak scianke gipsowa poloze w innym odcieniu za lozkiem (tylko nie wiem czy z patentem ze swiatelkami czy nie) do tego jeszcze w kazdym rogu pokoju tez to samo, w rogi pokoju scianke tez dokleic do sciany i tez na odcien ciemniejszy...

Do tego jasne dodatki (kremowe dywany, a najlepiej te biale misie takie z gor), narzuta.... ech wszystko przede mna remont juz niedlugo... Na razie wybralam kuchnie do sypialki jeszcze daleko.. Na wszystko ni ma kasy :(

A jeszcze jeden dobry pomysl ktory mi sie podoba dosyc bardzo, za lozkiem na scianie zrobic nisze dowolnej wielkosci i glebokosci, U gory jej swiatelka, a w niej lustro osadzic ....

Ale ja nie widze problemu w spelnianiu marzen :) :) :) Sa od tego by darzyc do ich spelnienia ....

piszcie dziewczynki, piszcie - moja sypialnia jeszcze w lesie (tj. przed zagospodarowaniem) wiec skorzystam z Waszych pomyslow :mrgreen: :mrgreen:

Cat masz racje gdyby nie bylo marzen nie byloby sie po co starac i do czego dazyc :mrgreen: :mrgreen:

No a jeszcze ja bym chciala to takie drzwi do sypialni z naszego salonu -

b37ed6effaa0bf9997f76a8c57a46ee426117.jpg

Ale niestety tam jest nosna sciana i za bardzo wykuc wiekszych nie mozna a szkoda... Bardzo mi sie takie podobaja ... ( tylko kolor inny nielubie bialych drzwi)

Ja drzwi chce rozsuwane...

Czy takie cos Cat?

49ez8nn9.th.jpg

a to moj wymarzony przedpokoj...koniecznie z czerwona sciana

buadimgal10yr1.th.jpg

No tutaj widac, ze nisza jest przedsciana zbudowana z czegos, a mi sie widzi raczej "wydrazona w scianie" podswietlona tak jak ta u gory i z tylu lustro wielgachne...

raczej cosik jak tutaj jest na rysunku sypialnia_paradyz_art.jpg tylko ze jedna duza i podswietlona...

aranzacja.jpg

no to sa moje panale - Dab Bagienny mi sie strasznie podobaja, maja fajna fakture.... No kazdy lubi co innego nie wszystkim sie musza podobac :)

Wklejajcie inne zdjecia ciekawych :) Ja szukam wlasnie tego co mi sie podoba :)

o a meble poodbne do tych kolorkiem i takie koniecznie dodatkowo lustro poza tym na drzwiach szafy ...

lorigine-1.jpg

Mi tez podobaja sie piekne ciemne podlogi ale mam za male pokoje w planach by pociemniac je jeszcze. Dlatego wszystko bedzie jasne..

No u mnie tez wielka nie jest, mogla by byc wieksza, ale tam tragedii nie ma tez... Cosik kolo chyba 16m2 sama sypialka + 2m szafa i nisza balkonowa, bo w sypialce mam balkon...

o cosik tak wyglada moja sypialka - 22823898_d.jpg

a cos takiego chciala bym dokupic w komplecie z meblami jakby bylo... 358.jpg i wlasnie dokladnie takie dywaniki po obu stronach lozka ....

Ja ogolnie lubie kontrasty...

Kuchnia znowu bedzie tez kontrastowa - jasna kromowa terakota i glazura, a szafki - blaty jasne a fronty i ogolnie reszta ciemniejsza brazowa, kolor calvadosu gdzies

04.jpg meble beda te albo bardzo podobne z Black Red White, o polowe tansze... Te sa drewniane piekne na zywo...

Tylko, ze u mnie kuchnia ma 4m dlugosci a niecale 3 szerokosci wiec bedzie bez takiej wysepki, ktora mi sie tez bardzo podoba :(

I to tak jest wypuscic babe, naoglada sie a pozniej truje mezowi ...

Mebli kuchennych z BRW raczej nie polecam, Sama mialam miec ale ostatnio chlopak majacy z nimi doswiadczenie polecil mi za mniejsze pieniadze super stolarza.

Dywaniki identyczne (tez takie mi sie podobaja) sa w komforcie.I wielkosc tez rozna..

Ja mam meble kuchenne z BRW w mieszkaniu swoim w Dzialdowie juz ponad 3 lata i dla mnie sa ok. Ladnie wykonane, wykonczenia wszystko ok jest. Nic sie nie popsulo do tej pory.

Mi sie marza te drewniane ale niestety przepasc finansowa miedzy takimi a tymi powiedzmy z BRW czy tym podobnych firm jest strasznie duza, a dodajac jeszcze sprzet kuchenny to kurcze auto bym kupila :roll: :roll: :roll:

wiolasz, my w naszej kuchni mamy robione mebelki przez goscia wlasnie z Rzeszowa - wycene robilismy bedac jeszcze w Rzeszowie, a pozniej on przyjechal do nas do Warszawy i pieknie je zmontowal - oczywiscie mial plany kuchni i dokladne wymiary - gdzie okno, gdzie sciana itp.