Skocz do zawartości
tutelitury

A jaką sypialnie chciałyby mieć mamy..??

Polecane posty

Rzemyk, ale projekt wygladu i szafech robiliscie razem ?

Cat, wczesniej mniej wiecej wiedzialam, co chcialabym miec i w jakich kolorach - mial byc calvados z wanilia, ale za nim doszlo do wykonania koncept kolorow sie zmienil i zostala sama wanilia. pozniej kontaktowalismy sie juz tylko telefonicznie i bylam pelna obaw jak to wszystko bedzie wygladalo po zlozeniu do kupy, ale jest ok.

Acha, no ja jakos tak nie moge, musze isc do biura jakiegos i tak jak przy poprzednich meblach, dobierac szafki i cala reszte jakos :) Bardzo mi sie podobalo takie uczestniczenie w projektowaniu, praktycznie teraz jest ono w cenie mebli chyba wszedzie ...

Bardzo się podobają mi się właśnie takie "nowoczesne" sypialnie :)

Marzy mi się sypialnia w podobnym stylu do tych ze zdjęć:D Kolory to kawa z mlekiem, szary, ciemne brązy, biel :)

W sypialni nie chciałabym mieć szafy z ubraniami tylko łózko i szafkę na jakieś drobiazgi:) W mojej wymarzonej sypialni było by wielkie okno:)

Jednak na razie nasza sypialnia jest maleńka i dzielmy ja z najmłodszym synkiem- jego łóżeczko stoi obok naszego:D

bedroom-design3.jpg

bedroom13kg4.jpg

bedroom12cq4.jpg

bedroom-design4.jpg

bedroom-inspiration5.jpg

Ja mam meble z Black Red White z tej kolekcji:

Largo_sypialnia_01.jpg

Tutaj kilka fotek jeszcze za czasow remontów, teraz troszku inaczej wyglada, inna kapa na lozku- wtedy byla taka stara na czas remontu, juz sie roznych ozdobek na polkach nazbieralo...

Z mebli jest to łóżko, dwie szafki nocne, biorko z kompem i ta duża komoda z pierwszego zdjęcia. Szafę z ubraniami mam pod zabudowe cala w ciemnych lustrach i ciemnej ramie.

Ogólnie dodatki - ta część firanki, kapa i poduszuki na łóżku są w kolorach zieleni, brązu i ciemnego pomarańczowego, ściany to kolor pastelowe jabłuszko. I w tych kolorkach pozostanę już :)

dd4af6377a603103med.jpg

008a1eeb1d3138f1.jpg

Ogólnie salon, kuchnia to meble drewniane, stare, calkiem inny styl. Jedynie sypialka jest w takim nowoczesnym stylu, całkiem innym od reszty domu .... Po prostu przy urzadaniu tylu pokoi na raz, na sypialke zostalo nam najmniej kasy i tak wyszlo, ze juz drewnianych mebli nie kupowalismy :) Moze kiedys....

Cat piękne masz meble:eek::) I widzę że masz w sypialni duże okno :)

Cat super sypialnia o takiej marzę:)

A jak spisują się te meble z Black Red White?

hmm szczerze powiem, ze kuchenne mamy pod zabudowe w innym mieszkaniu i jakosc kuchennych jest lepsza (moze okleina grubsza na kuchennych jest czy co :/ ) Tutaj chyba nieduzo potrzeba by zadrasnac i by bylo to widoczne .. Przez przenosiny mebli z pokoju do pokoju (bo zlozylismy je jeszcze przed koncem remontu bo nie moglismy sie doczekac :D ) jedynie przy dolnych krawedziach lozka mamy dwie glebsze rysy czy zadrasniecia nawet nie wiem kiedy zrobione, ktore przebily okleine, ale tam ciemnym flamastrem maznęłam i nie widać :D No i trzeba dobrze je poskrecac, bo jak sie niedobrze poskreca to moga ciutke krzywe wyjsc np szyflady :/ I np jedna szafke nocna reklamowalismy, bo po prostu krzywe czesci byly :/

hmmm jednak co drewniane meble to drewniane i te o wiele bardziej lubie niz tego typu. Ale maz sie przylozyl, ladnie poskrecal, rowno wszystko jest i jest okiej :) :)

A fakt to sa drzwi balkonowe na taras :)

Ja bym chciała mieć sypialnie urządzoną trochę w stylu etnicznym, na pewno drewno i elementy drewniane, kolory ciepłe, mogłabym też mieć baldachimek nad łóżkiem. Wydaje mi się to całkiem przyjemną sprawą.

Idealne wprost jest dla nie to łóżko wypatrzone na ebayu:

Bett Madura aus Bambus / 180er Bambusbett mit Überlänge (aukcja 350108055163) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic!

Zakochałam się w nim dosłownie.

Lubię też parawany, więc zapewne bym dobrała coś w tym guście:

4fach Bambus Paravent Raumteiler spanische Wand NEU 001 (aukcja 250306276583) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic!

Też bambusowy, żeby się komponował.

Może coś na podłodze przy łóżku, dywanik miękki lub z plecionki i na drzwiach taka makatka:

BEAUTIFUL FAIRY onTOADSTOOL bamboo DOOR CURTAIN NEW 08 (aukcja 120314532473) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic!

Kolory ścian jakieś ciepłe lub zieleń, bo uspokaja. :)

wow niezłe :) Sylwia fajnie wyglada sypialnia w takim stylu :) Tez sporo wycierania bo zakamarków sporo i ma gdzie kurz osiadac, Ja znowu tez co chwila przecieram bo ciemne i co tylko cos osiadzie to od razu widac :)

to łóżko z bambusa powalające,

ja jestem na etapie urządzania mojego mieszkanka na poddaszu, jest to duża sztuka gdyż wszystkie ściany są spadziste, i nie ścian działowych,

ściany w sypialni chciałabym w jakimś takim fajnym kolorze np jakaś czekolada albo wiśnia, meble mam sosnowe patynowane, takie postarzane, zawsze chciałam łózko z baldachimem, ale u mnie na górze jest za nisko i baldachim odpada, duża szafa się też nie zmieści :o może widziałyście jakieś fajnie urządzone sypialnie na poddaszu? doprawdy od półtora roku nie mogę się urządzić bo zupełnie nie mam koncepcji :D

W tym roku przeprowadziłam totalny remont mieszkania, zwłaszcza sypialni i postawiłam na norweskie klimaty ;) Jest bardzo jasna i lekka. Mam drewniane i proste meble dlatego nie przytłaczają wnętrza, białe łóżko i puszysty, niewielki dywanik. Nie zaryzykowałam jednak wystroju na własną rękę ale skorzystałam z profesjonalnego biura zajmującego się projektowaniem wnętrz i jestem zadowolona.

Strasznie lubię oglądać zdjęcia przeróżnych sypialni ... szykujemy się w sumie do remontu w mieszkaniu od teściów no i wszystko jest tam takie ... "komunistyczne " ;p te meblościanki i w ogóle ;) przeglądam właśnie co prawda sklep z meblami ale szukam szukam szukam inspiracji jak urządzić swoje (i męża ;)) małe królestwo. Podoba mi się coś takiego: Aga ustawienie 2 jesion jasny - Marmex tylko z soczyście zielonymi ścianami ;p

Ten bambus rzeczywiście petarda!! Ja urządzałam ostatnio, ale to tak klasycznie, mąż niestety nie pozwala w mieszkaniu na nic wystrzałowego :( Tak to teraz wygląda:

LOZKO-1.jpg

Niby ładnie, ale wolałabym u siebie coś bardziej pojechanego, coś szalonego... W każdym razie robił to nam pan z Wrocławia, bardzo miło się z nim współpracowało. Tu jego strona: http://www.stylmeble.com.pl/oferta/meble-kuchenne/ Raczej godny polecenia.

LOZKO-1.jpg

A co myślicie o tym, aby kupić telewizor do sypialni? Jakoś zawsze o tym marzyłam, ale teraz się zastanawiam czy to dobry pomysł ;) Sklepy kuszą, bo oferują wiele promocji. Dowiedziałam się o Qpony.pl - bardzo ciekawa firma, ponieważ posiadają gazetki promocyjne do wielu sklepów. Ich przykładowe zniżki wyglądają w taki sposób: https://www.qpony.pl/saturn

O nie tylko nie telewizor :P Co jak co ale w sypialni to ja bym preferowała jakieś lustro :P

W sypialni najważniejszym elementem jest oczywiście łóżko. Warto wybrać takie, które nie tylko będzie pasowało do wnętrza, ale będzie wygodne i pozwoli nam dobrze wypocząć. Warto wziąć uwagę łóżka tapicerowane jak Fabryka Sypialni posiada.

Ja się właśnie zastanawiam poważnie nad zakupem nowych rolet do sypialni. Widziałam ogromny wybór rolet i żaluzji na stronie http://verti-hor.pl/. Zastanawiam się, czy wymiana rolet na nowe może chociaż trochę nadać wnętrzu innego charakteru. Jak sądzicie?

My mamy bardzo przytulną sypialnię :) Niedawno dokupiłam jeszcze bardzo ładny fotel patchwork , taki trochę w starszym stylu, ale dodał klimatu do wnętrza :) Lubię na nim się rozkładać i zaczytywać w powieściach, kiedy mąż śpi

Jeśli chodzi o sypialnię, to mam jej wizję i podczas remontu, który przeprowadzimy z mężem na początku lipca, zamierzam się jej trzymać :). Kupiliśmy bowiem mieszkanie na rynku wtórnym i do tej pory niewiele, praktycznie nic w nim nie zmienialiśmy. Wreszcie, po ponad trzech latach przyszła pora na remont, na szczęście udało nam się zgrać urlopy i w sierpniu ruszamy do akcji. Mam do Was pytanie - czy Waszym zdaniem element sztukaterii - listwy sufitowe sprawdzą się w sypialni, na przykład z tego sklepu - https://www.melagu.pl/sztukateria/? Mąż namawia mnie na takie rozwiązanie, ale mam jeszcze wątpliwości.

U mnie jest taka łatwa odpowiedź. Chciałabym mieć własną sypialnię. A nie sypialnio salon. No ale jak na razie nie mam innego wyjścia. No chyba, że kupię jakieś większe mieszkanie. No ale sypialnię własną się miało na początku małżeństwa dopóki nie pojawiły się dzieci. Teraz mam ich trójkę. Dwie dziewczynki i chłopca. I jako dziewczynki mają wspólny pokój tak synek ma oddzielny. A mi z mężem przypadło spać w salonie z aneksem kuchennym. Urządzone mamy jak na takie pomieszczenie całkiem nieźle. Jest ono w kolorze szarym. Co według https://www.dulux.pl/pl/artykuly/trendy-kolorystyczne-2017 szary jest kolorem uniwersalnym i ponadczasowym. Może on zmieniać swój charakter w zależności od kolorów, z którymi się go zestawi. Więc przynajmniej nie muszę podążać za trendami i co jakiś czas przemalowywać. I mimo, że mam bardzo wygodną kanapę narożną to marzy mi prawdziwe łoże. Ale o nowe mieszkanie wcale nie tak łatwo.W każdym razie cieszę się, że przynajmniej moje dzieci mają swoje wymarzone pokoje.