Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ola

Fryzjer

Polecane posty

Jak czesto korzystacie z uslug fryzjera? jak czesto zmieniacie swoja fryzure?

Ja srednio chodze co 6 tygodni ale ostatnio sie cos zaniedbalam bo juz minelo dwa miesiace a ja dalej nic!!! Awlosy farbuje sama w domu tylko chodze podcinac albo calkiem krotko obcinac.

ja ostatni raz bylam w grudniu i ta wariatka fryzjerka tak mnie wyciela ze do dzis zapuszczam i jeszcze mam za krotkie... :cry:

ja co dwa m-ce zxa kazdym razem inny fryz i za kazdym razem zadowolona wychodze :D:D i nawet moja pani mi mruczy do ucha :D:d (czyt. spiewa:P)

sylwia.wk, buahhahahhahah bez skojarzen :>:>:D:D ja 100% hetero z tego co mi wiadomo ona tez :P:P

sylwia.wk, no kurna mam gadac o twojej orientacji seksualnej conajmniej biseksualizm nam tu uskuteczniasz - ale nie martw sie wszystko co ludzkie nie jest nam obce :>

ja zawsze raz w miesiacu fryzjer...czesto tez zmieniam kolorki,ostatnio uczestniczylam w metamorfozie Avon i tez fajowooooooooo

ostatnio uczestniczylam w metamorfozie Avon i tez fajowooooooooo
pokazalabys kolezanko fotki z przed i po metamorfozie bo bardzo jestem ciekawa jak bardzo potrafia zmienic czlowieka :mrgreen:

a pewnie:) choc ja za bsardzo sie nie zmienilam,bo akurat chwile przed taksa fryzure sobie wymarzylam i zrobilam,ale kolor...

to wszystko w galerii u Laury

nizej:) :lol:

Zaloguj się, aby obserwować