Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ola

Fryzjer

Polecane posty

joa1983, bo mi je wrecz wmawiasz do pupy..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a tak wogole to zawsze musi byc winny..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a tak wogole to zawsze musi byc winny..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
i zawsze ja???????............

joa1983, ja sie znecam??????????????spojrz mi w oczy i zobacz bijace z nich dobro i delikatnosc.....

i przepros mnie za takie haniebne posadzenie o znecanie.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: .

Iza pozory czasem myla :mrgreen:

Popatrz na ta dwojke dzieci i powiedz mi ktore z nich to od urodzenia aniolek z ktory mozna wszystko po ludzku zalatwic,ktory zanim cos zrobi trzy razy sie zastanowi,a ktore to maly przeciag,od urodzenia dajacy popalic,wpadajacy w furie z byle powodu.

dscn5582_195.jpg

Balbym sie tej malej z kucykami
hahahahahahahahaha niepozorna dziewczynka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bunia, Bunia.. :lol: :lol: Ty masz poczucie humoru :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ale moim zdaniem Twoje dzieci to wcielone diabelki, nie wiem czemu tak mysle ale tak mi sie wydaje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ta niewinna anielica to diabel wcielony,wczoraj za to ,ze nie kupilam jej lizaka wpadla w dzika furie,powiedziala,ze zachowuje sie jak macocha i ona sie zaraz spakuje i sie z domu wyprowadza,albo pojde jej po tego lizaka.

Ten chlopczyk o wrednej minie to aniolek,dopoki ktos mu na odcisk nie nadepnie.

I JA TEZ ANIOLEK,tylko trzeba sie ze mna jak z jajkiem obchodzic,bo jak wpadne w dzika furie to..............

I JA TEZ ANIOLEK,tylko trzeba sie ze mna jak z jajkiem obchodzic,bo jak wpadne w dzika furie to..............

no niezle,to lepiej Cie nie denerwowac,postaram sie byc grzeczna

bunia a ja jestem ciekawa tej twojej furii;];]

izabela75ch, tak taki smierdziuch paskudny:D:D

tez podejrzewalam, ze dziewczynka z kitkami to ma rozki :lol:

Ja chodze do fryzjera co 3 miesiace. Mam fryzjerke, ktora do mnie przyjezdza, a wiec juz wlasciwie nie musze chodzic. Mloda dziewczyna strzyze mnie i malego. Ostatnio za malego nic nie wziela. Ale mi kladla tez farbe. Po ciazy przestalam farbowac sama, cos mi nie wychodzi, nie wiem czemu.

A teraz mam problem, bo potrzebuje fryzjera w tym tygodniu, a ona jest zajeta, buu

witam. Ja chodze do fryzjera bardzo często bo zawsze cos znajde żeby w wyglądzie zmienić jak nie grzywke podciąć albo jakieś pasemka. Mam jeden upatrzony zakład gdzie chodze DOBRY FRYZJER KATOWICE , - FABRYKA FRYZUR RABENDA - Sprawdź naszą ofertę jestem zadowolona z ich usług, bardzo przemiła obsługa. Nigdy sie nie zawiodłam na nich a nawet jak jest potrzeba to pojadą do domu.

Mnie osobiscie stresują wizyty u fryzjera. Prawie zawsze mam na głowie wizje fryzjerki, nie moją a do tego obowiązkowo muszę opowiadać historię mojej operacji neurologicznej, bo mam sporą bliznę na głowie. To nie jest fajne, ani taktowne, ale pytana jestem zawsze.

ja mam zaufana kolezankę fryzjerkę, jak mi sie cos nie podoba, a tak jest rzadko, bo dokladnie jej mowie czego chce, to poprawia i dochodzimy do sukcesu

Jeśli chodzi o fryzurę to polecam Tobie panią Ewelinę "Rudą" z Vici Clinic na św. Sebastiana. Sama chodzę do niej od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Pani Ewelina zna się na rzeczy :)

Zaloguj się, aby obserwować