Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ola

Reumatyzm

Polecane posty

Mam do was pytanie. Czy male dzieci moga miec reumatyzm????

Dzis w nocy o 3 moja mala sie zbudzila i mowi mi ze bola ja nozki w kolankach jak jej masowalam praktycznie do rana bo do 6 to bylo lepiej. pogoda deszczowa moze miec to jakis wplyw? ja sama jako dziecko ale okolo 7 lat mialam bole reumatyczne w nogach czy to moze byc reumatyzm tez i u mojej malej???

To raczej bole wzrostowe,ja je mialam,moj adas je ma,Hania jednej nocy miala taki bol,ze na noge stanac nie mogla.U mnie dziala na to nacieranie spirytusem w celu rozgrzania.

Mnie podejrzewano o reumatyzm jak bylam mala tylko,ze reumatyzm mi ustapil w momencie kiedy przestalam rosnac.

ja jestem zdania podobnego jak dziewczyny. Sama mialam te bole jako dziecko :-( nic przyjemnego...

reumatyzm tez mialam, mlodziencze przewlekle zapalenie stawow i jakis zespol na R... ale to akurat palce mi wyginalo u rak

a jak takie bole beda sie powtarzac watro isc do lekarza i powiedziec co Cie martwi ;-)

hmmmmm to chyba roznie,Moja kolezanka ma synka w ieku 3.5 lat i stwierdzono u niego reumatyzm.....bolaly go nozki w kolankach i nie spal w nocy. Ja np: mam reumatyzm do tej pory :-/ to jest podobno genetyczne u mnie ma moj Tata

Zaloguj się, aby obserwować