Jump to content
Ola

Antykoncepcja

Recommended Posts

ja teraz biorę plastry antykoncepcyjne Evra naklejam raz na tydzień i z głowy! super sprawa no i nie mam skutków ubocznych ;-)

Ja pytałam mojego lekarza o plastry, powiedział jedno zdanie "po co płacić więcej jak można mniej?" :lol:

I zrezygnowałam :-P

tutelitury siedź cichutko i nic nie mow przynajmniej nam nowych łobuziaków przybędzie :mrgreen: . Dziewczyny najlepsze plastry antykoncepcyjne to Nikoret :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-P

Ja wcześniej próbowałam szklanki wody, kalendarzyka i powiem wam jedno kalendarzyk jak jadłam to był nie za dobry miałam mdlosci po nim i problemy z kupa zaś woda dobra byla ale nie zawsze chciało mi się pic :roll: I tak mam dzidziusia :lol:

[ Dodano: 6 Luty 2008, 20:58 ]

A zapomniałam a teraz to stawiam na chybił trafił :-D

Moze bol glowy co wieczor :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale tu tez sa skutki uboczne, wieczorami snuje sie za toba cien twojego M, a to to juz jest nerwowe :mrgreen: Ja stosuje prezerwatywy, do tabletek nie mam glowy zawsze o nich zapominam, a tak to wrobilam M coby dbal o zapasy, a uwierzcie nie zapomina :mrgreen: :mrgreen: i po problemie.

rzemyczku trzymam kciuki!!!

rzemyczka ja czekam na Twoje drugie z niecierpliwością

ja wzięłam dokładniej 3 tabletki cilest i powiedziałam ze mam tow dupie nie biorę nic (ze 3 lata temu) czułam się gorzej niż jak w ciąży byłam

brałam tez yasmine lub yasmin dokładnie nie pamiętam jak to się pisze - tzw tabletka odchudzająca - po nich zaczęłam mieć problemy z waga

teraz biorę novyenette (czy jak to się pisze) wzięłam pól opakowania już i się czuje genialnie - cera mi się ekstra poprawiła - niby się po nich trochę tyje ( zobaczymy) i cycki rosną (hurrrraaaa!!!!) :oops:

Ja stosuje prezerwatywy
to jak lizaka lizac przez szybe albo cukierka jesc z papierkiem - nie lubie :evil:

rzemyczku trzymam kciuki

dzieki mery

rzemyczka ja czekam na Twoje drugie z niecierpliwoscia

ja tez :mrgreen: :mrgreen: ;-)

Joa, a ja nie mowilam, ze lubie taki sposob, ale coz robic. Jak sie ma lekka skleroze, to pozostaje lizak w papierku :-( A tak powaznie tez probowalam cilestu i okropnie sie czulam, po tym jakos nie moge sie znowu przekonac do tabletek.

mery, ja tez dluuugo mowilam ze nie bede brac ale to moja ostatnia juz deska ratunku zeby przytyc i z tych novyetek jestem zadowolona jak na razie

mery, a moze wkladka? jest spokoj na conajmniej trzy lata ;-)

ja dumek nie cierpie, chociaz mialam z nimi smieszna historie, otoz moj pierwszy raz...namiot, las super atmosfera no i moj wtedy chlopak mial kilka sztuk, uzgodnilismy, ze bedzie to mietowa :lol: myslalam, ze mi pozniej afke wypali :roll: tak pieklo i wtedy sie zrazilam.. :roll:

p.s.

wiecie co, mam dzis takie bole menstruacyjne, ze szlag, od kilku lat mnie tak nie bolalo :cry:

mery, a moze wkladka? jest spokoj na conajmniej trzy lata ;-)

ja dumek nie cierpie, chociaz mialam z nimi smieszna historie, otoz moj pierwszy raz...namiot, las super atmosfera no i moj wtedy chlopak mial kilka sztuk, uzgodnilismy, ze bedzie to mietowa :lol: myslalam, ze mi pozniej afke wypali :roll: tak pieklo i wtedy sie zrazilam.. :roll:

kurcze nie myslalam nigdy o wkladce, musze zapytac swojego p. grzebalskiego co na ten temat mysli, bo po porodzie zrobila mi sie nadzerka i wlasnie jestem w stanie wojny z nia :mrgreen: no i poza tym, mam zmolestowana porodami szyjke macicy, wiec nie wiem???

kurcze nie myslalam nigdy o wkladce, musze zapytac swojego p. grzebalskiego co na ten temat mysli, bo po porodzie zrobila mi sie nadzerka i wlasnie jestem w stanie wojny z nia no i poza tym, mam zmolestowana porodami szyjke macicy, wiec nie wiem???

jak zwalczysz nadzerke, to nie powinno byc problemu.

U mnie akurat wkladka dzialala na 100%.

Guest moko

Wkładkę miałam prawie 4 lata - z dodatkiem miedzi, Po 4 latach nagle ona wypadła. :shock:

Na 2 miesiące przed: bolał mnie brzuch, miałam plamienia w połowie cyklu, było mi słabo, mdliło mnie itp.

Wkładka była super - zero zmartwień ;P

Brałam też Cilest, Mercilon i Diane-35. Najgorzej czułam się po Mercilon. Po poprzedniej ciąży miałam zrobiony zastrzyk Depo provera- bo można przy nim karmić piersią. Niestety na mnie on zle zadziałał- bardzo słabo się po mim czułam, bolała mnie głowa i miałam uderzenia gorąca, a miesiączkę dostałam dopiero po 7 miesiącach :-(

Teraz mi pani ginekolog przepisała tabletki Cerazette- tez można karmić piersią w trakcie ich stosowania. A są podobno według mojej ginekolog lepsze od tego zastrzyku Depo provera, bo znacznie rzadziej występują po tych tabletkach takie dolegliwości jak uderzenia gorąca, osłabienie czy zatrzymanie się miesiączki.

biore Regulon drugi dzien i dzis bolala mnie glowa pozyjemy zobaczymy

rzemyk72, trzymam kciuki!!!

Ola i jak czułaś się po tym Regulaonie ? Ja dziś zaczęłam go stosować właśnie.

Czy przytyłaś od nich albo czy ich stosowanie spowodowało u Ciebie jakieś uboczne skutki?

nie przytylam ale tez musialam go odstawic:(

Nie gniewaj się ze pytam, ale co się stało Ola ?

ja przed ciążą brałam Yasmin przez dwa lata i nic mi nie było po nich, a nawet cera mi sie duzo poprawiła.

Teraz nic nie biorę bo nadal karmię piersią.

Stosujemy prezerwatywki.:D

a ja absolutne nic nie stosuje i jakos nie udaje mi sie zajsc w ciaze moj organizm sam w sobie jest antykoncepcyjny musiala bym zaczac znowu leczenie by przywrocic wszystko do normy tyle ze dziecka drugiego nie planujemy wiec jest jak jest

Witam.Czy ktoras z was brala tabletke escapelle?czytalam ze po niej sa mdlosci zawroty glowy wymioty i takie tam.Ja mam pytanie ile czasu ta tabletka dziala?Chodzi mi o czas w ktorym jest juz w organizmie.Chce wiedziec kiedy wyparuje z mojego ciala?.