Skocz do zawartości
Ola

A moze tak zdjęcia ślubne?!

Polecane posty

Proponuje pokazać nasze zdjęcia ślubne co wy na to?

co wy na to?
jak na lato, chetnie sobie popatrze na Was bo ja slubu nie mialam i nie zanosi sie, ze miec nie bede, wiec czekam na pierwszych chetnych :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No to ja pierwsza odwazna - bo jakos zadna sie nie kwapi. :-D

Och ale mnie na wspomnienia wzielo :-)jejku jak to dawno temu bylo - juz 6 lat

album_pic.php?pic_id=667

Lobuziak zdjecia 100.jpg

Lobuziak zdjecia 139.jpg

Edytowano przez Nadin

dzuli, wow jaka sliczna z Was para :!: :!: :!: :!: :!: extra :-D :-D :-D jestem pod wrazeniem :shock: a w jakim miesiacu sie pobieraliscie??

dzuli, wow jaka sliczna z Was para :!: :!: :!: :!: :!: extra :-D :-D :-D jestem pod wrazeniem :shock: a w jakim miesiacu sie pobieraliscie??

:oops: :oops: dziekuje

aj czlowiek byl piekny i mlody Dokladna data slubu to 25 sierpnia 2001

oj ale rzemyk to pojechalas - wszystko super widac :-/

dzuli, wlasnie wyjelam album i przeszukuje - musze najpierw zeskanowac, ale wstawie na pewno i bedzie wiecej widac :oops: :mrgreen:

joa1983, Ciebie widze trzeba specjalnie prosic? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jutro wysylam petycje do Ciebie na zlotym papierze wysadzanym diamentami, prosba o wstawienie swoich fotek slubnych... przyleci golab ze zlota bransoleta na nodze to go wpusc-przyniesie petycje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

olivka_83, no tos teraz dala do pieca - do poki ten golab nie przyleci, to zdjec nie bedzie :lol: :lol:

rzemyk72, golab wytresowany zna adres i startuje jutro rano :mrgreen: juz ma piorko w dupie zeby szybciej lecial ;-) i bedzie barabanil w okno do skutku az zobaczymy Joa przed oltarzem :mrgreen: :mrgreen: jakos nie umiem sobie tego wyobrazic dlatego musze to zobaczyc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jakos nie umiem sobie tego wyobrazic dlatego musze to zobaczyc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
np no patrzcie a to dlaczego???????

czekam na golebia:>

joa1983, nie wiem jak mam sobie Ciebie wyobrazic do Twojego charatkeru poszczepionego pasowalaby sukienka cos na styl ostatniego slubu Wisniewskich jaka miala Ania-chociaz jej nie lubie to widzialam fotki ze slubu ;-)

totalni enie wyobrazam sobie Ciebie w dlugiej sukni z welonem... dlatego musze to zoabczyc ale nie doszukuj sie podtekstow poprostu mam bujna wyobraznie i nie daje jej pozywki :mrgreen: