Jump to content
Ola

A moze tak zdjęcia ślubne?!

Recommended Posts

co wy na to?
jak na lato, chetnie sobie popatrze na Was bo ja slubu nie mialam i nie zanosi sie, ze miec nie bede, wiec czekam na pierwszych chetnych :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No to ja pierwsza odwazna - bo jakos zadna sie nie kwapi. :-D

Och ale mnie na wspomnienia wzielo :-)jejku jak to dawno temu bylo - juz 6 lat

album_pic.php?pic_id=667

Lobuziak zdjecia 100.jpg

Lobuziak zdjecia 139.jpg

Edited by Nadin

dzuli, wow jaka sliczna z Was para :!: :!: :!: :!: :!: extra :-D :-D :-D jestem pod wrazeniem :shock: a w jakim miesiacu sie pobieraliscie??

dzuli, wow jaka sliczna z Was para :!: :!: :!: :!: :!: extra :-D :-D :-D jestem pod wrazeniem :shock: a w jakim miesiacu sie pobieraliscie??

:oops: :oops: dziekuje

aj czlowiek byl piekny i mlody Dokladna data slubu to 25 sierpnia 2001

oj ale rzemyk to pojechalas - wszystko super widac :-/

dzuli, wlasnie wyjelam album i przeszukuje - musze najpierw zeskanowac, ale wstawie na pewno i bedzie wiecej widac :oops: :mrgreen:

joa1983, Ciebie widze trzeba specjalnie prosic? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jutro wysylam petycje do Ciebie na zlotym papierze wysadzanym diamentami, prosba o wstawienie swoich fotek slubnych... przyleci golab ze zlota bransoleta na nodze to go wpusc-przyniesie petycje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

olivka_83, no tos teraz dala do pieca - do poki ten golab nie przyleci, to zdjec nie bedzie :lol: :lol:

rzemyk72, golab wytresowany zna adres i startuje jutro rano :mrgreen: juz ma piorko w dupie zeby szybciej lecial ;-) i bedzie barabanil w okno do skutku az zobaczymy Joa przed oltarzem :mrgreen: :mrgreen: jakos nie umiem sobie tego wyobrazic dlatego musze to zobaczyc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jakos nie umiem sobie tego wyobrazic dlatego musze to zobaczyc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
np no patrzcie a to dlaczego???????

czekam na golebia:>

joa1983, nie wiem jak mam sobie Ciebie wyobrazic do Twojego charatkeru poszczepionego pasowalaby sukienka cos na styl ostatniego slubu Wisniewskich jaka miala Ania-chociaz jej nie lubie to widzialam fotki ze slubu ;-)

totalni enie wyobrazam sobie Ciebie w dlugiej sukni z welonem... dlatego musze to zoabczyc ale nie doszukuj sie podtekstow poprostu mam bujna wyobraznie i nie daje jej pozywki :mrgreen: