Skocz do zawartości
Ola

A moze tak zdjęcia ślubne?!

Polecane posty

joa1983, prosze podaje link do fotek, zeby nie bylo ze sciemniam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

http://muzyka.interia.pl/galerie/muzgaleria/slub-michala-wisniewskiego-i-anny-swiatczak/zdjecie,385567,6

...oooooo bojku :roll: :roll: ludzie to maja gusta i gusciki :roll: :roll: jak dla mnie to to raczej kure ktora wlasnie z pod suszarki wyszla przypomina :lol: :lol:

ej ja tez wole skromniejsze ale ta jest fajna, sama bym takiej pewnie nie wlozyla ale podoba mnie sie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

....no tak , juz gdzies pisalas , ze marza Ci sie porka na kuprze :lol: :lol:

no no ja tez cos takiego pamietam :-)

hihihihihih,Ola se chciala slubne zdjecia poogladac a my,hop,na Joe i dawaj stare tematy.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

joa1983, no to teraz na Ciebie kolej (bez wzgledu na to czy golab przylecial czy nie :mrgreen: :mrgreen: :-P )

rzemyk72, fiu fiu... ale superanckie fotki slicznej mlodej pary :mrgreen: :mrgreen: bardzo pieknie!!! ;-)

dzieki olivka_83, to bylo juz tak dawno - lza sie w oku krecila, jak sobie wczoraj ogladalam :-D

:smt008 wlasciwie to powinnam podziekowac za ten temacik, bo mialam okazje przypomniec sobie jak to bylo, gdy sie bylo mlodym i pieknym :lol: :lol: :lol:

ja najbardziej zaszaleje skoro sama ten pomysl podalam by nie bylo ze proponuje i nic nie pokazuje. Do dzis dnia wspominam nasz slub bardzo mile choc bardzo sie denerwowalam a w kosciele spadla mi obraczka i plakalam jak bobr to byl najwspanialszy dzien drugi taki to przyjscie na swiat corci. Zaoraszam do galerii:

A to my

sl_210.jpg

sl1_468.jpg

sl3_661.jpg

sl4_132.jpg

sl5_199.jpg

sl2_146.jpg

Ola, fantastyczne fotki!!!! pieknie wygladaliscie a zwlaszcza na tym przedostatnim zdjeciu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i nie wierze jak coreczka jest do Ciebie podobna cala TY!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: przepraszam ile lat temu byl Wasz slub? pytam z ciekawosci ;-)

no no no

zobaczylam dzis przepiekne zdjecia naszej kochanej Rzemyk i Oli.

ja musialabym swoje zeskanowac w pracy i tez Wam cos pokaze...