Skocz do zawartości
Ola

A moze tak zdjęcia ślubne?!

Polecane posty

Sylwia świetne zdjęcie:)

A my na weselu mieliśmy na naszym stole przygotowaną butelkę od wódki z czystą wodą, ale i tak piliśmy wódkę, bo prawie każdy polewał nam przy swoim stoliku:D Goście bowiem siedzieli przy 12 okrągłych stołach.

ja to nawet niemialam czasu bo koscie mnie sponiewierali na parkiecie.. hihi non stop ktos prosil do tanca szczerze to juz mialam dosc..

taka mial;am ochote na torta... pokrolismy zrobilam kesa i mnie porwali do tanca gdy udalo mi sie uciec tortya juz mi zabrali..... abuuu...hihi

takie uroki panny mlodej ciagle w ruchu :) u mnie bylo tak samo ! :)

no ja pod koniec to prawie spodnice zgulilam tak wywijali ze az sie zsowala... ech.. ale w ciazy wiec i tak sie nie wybawilam tak jak chcialam...

hihi no ja nie bo bym zdreptala suknie albo sie zaplontala z reszta chlodno bylo.. podloga bo zimaaa

A ja zerwałam tern od sukni koło 11 godziny i resztę wieczoru tańczyłam z trenem w ręku, ale jakoś specjalnie mi to nie przeszkadzało:D

Buty na szczęście miałam bardzo wygodne - obcas maił ok 5 cm, a na pięcie miałam tylko paseczek. Dodatkowo wczesnej rozchodziłam je w domku.

Ale za to jak wyszliśmy z kościoła to jak dzieciaki rzucały nam ryżem i pieniążkami to strąciły mi ozdobę z włosów:rolleyes: Tak więc miałam ja tylko w kościele a potem już nie było czasu na ponowne zakładanie jej:D

Sylwia panowie pewnie by byli bardzo zadowoleni jak byś zgubiła spódnicę;)

hihi moze... hihi..

ja tren odpielam bo jadac do zdjec i idac caly sie ubrudzil...

hihi no ja mialam dwa welony i diadem sie trzymalo jeden welon tylko poszedl bo rzucac trzeba bylo..

nio..dwa welony kupilam bo podejzewalam, ze jednego sie pozbede wiec kupilam krotszy do rzucana i dluzszy na pamiatke..

Oj kiedy to było :P Już troszkę czasu od ślubu minęło :P Ale lubię patrzeć na swoje zdjecia ślubne :) Ogólnie lubię oglądać zdjęcia ze slubów. Niedawno trafiłam na stronę fotograf ślubny płońsk i się zauroczyłam w zdjęcia z wesel, aż mi się zachciało powtórzyć moje :D