Skocz do zawartości
Ola

Roznica wzrostu

Polecane posty

Przy postach ze zdjeciami slubnymi padlo pytanie o wzrost mego meza i tak mi przyszlo do glowy by napisac ten post.

Jaka jest roznica wzrostu miedzy wami?

Ja mam 151cm a maz 186cm to jak by nie bylo 35 cm roznicy no i co tu mowic pod pache mu lekko wchodze :mrgreen:

ja nie mam co marzyc o roznicy.....

u nas na rowni....

a szkoda....

zawsze marzylam o patrzeniu w gore w oczy..... :cry:

jak uklekniesz wtedy patrzysz do gory i marzenie sie spelnia..... ;-)

brawo Ola

u nas jest ale niewielka, choc pm twierdzi, ze nawet jak zaloze buty na bardzo wysokich obcasach, to i tak bedzie mogl na mnie popatrzec z gory :lol:

u mnie jest roznica niewielka.Ja 173 cm,maz 186.Jak ubiore obcasy to jestesmy przawie rowni.

szczerze mowiac wzrost nie ma tak wielkiego znaczenia jak dobre dopasowanie sie do siebie :-)

ja ostatnimi czasy tez chodzilam na plaskim choc jestem taka mala ale pchac wozek w wysokim obcasie nie dalam rady buty tylko sportowe teraz wrocilam do obcasa ale w formie koturny

ja tez bym chciala zalozyc buty na obcasach no ale przy moim wzroscie nie moge :-/ raz ubralam i wygladalam jak zyrafa :-)

U nas roznica 10 cm 186 na 176 :lol:

Uwielbiam buty na wysokim obcasie i juz za nimi tesknie - teraz w ciazy nie da rady :-/

Czuje sie szczuplejsza i seksowniejsza.

A i jeszcze jedno - wiekszosc moich chlopakow za czasow przedmalzenskich byla ode mnie nizsza :lol:

ogladalam program w tv ze buty na obcasie u kobiet powoduja ze jestesmy bardziej sexowniejsze bo w obcasie zwieksza sie nasza lordoza co podkresla ksztalty i plodnosc

no wlasnie jest!!!! tez nie wiedzialam chodzi o nie skrzywienie tylko jej uwypuklenie a szkoda bo ja mialam skolioze a nie lordoze

ale na szczescie teraz tak dbam o siebie ze jest w miare ok.kiedys jak mi sie dysk przesynal to klapa.raz miala tak strasznie ze 6 dni sie nie ruszlam a kiedy indziej dysk ucisnal mi nerw kulszowy i to byl bol....