Skocz do zawartości
Ola

Roznica wzrostu

Polecane posty

niestety z tym grzbietem tak to jest jak nie urok to ....

izabela75ch ja i moj maz tez jestesmy rownego wzrostu

jak z nim wychodze staram sie wkladac buty na plaskim lub malym obcasie, ale jak wychodze sama, uwielbiam szpile :mrgreen:

aczkolwiek nie przeszkadza mi ze moj maz wyglada na nizszego jak mam buty na obcasach :)

anka_1981, bo to w niczym nie przeszkadza! moj jest sporo wyzszy niz ja ale nawet super szpile jak ubiore to siegam mu do ramienia :lol: czasem ciut wyzej :-D

to ja tez sie dopisze ja mam 164cm a maz 193cm , tak troche musze patrzec do gory. :-D

:-D U nas prawie rownosc ja 164 ,a moj M 173 i bardzo lubie wysokie buty ! ( a zeby bylo zabawnie to nasze najstarsze szczescie ma 188 ,ten to dopiero patrzy na nas z gory :mrgreen: )

U mnie różnicy wzrostu nie ma i nie przeszkadza mi to w żaden sposób. Prawdopodobnie nie przeszkadzałoby mi też, gdyby mężczyzna był wyższy ani niższy. Swoją drogą uważam jednak, że kiedy mężczyzna jest wyższy od swojej kobiety to wygląda to bardzo uroczo.

Róznica wzrostu nie ma zupełnie znaczenia> Mam takich znajomych, gdzie Marek ma 190 cm wzrostu, a Marcela 155 cm i możecie mi uwierzyć na słowo - wygląda to rewelacyjnie:-) i dziewczyna ma szczęście, bo on z łatwością ją przez kazdą kałużę przenosi:-) jedną ręką:-) świetna para i wzrost nie ma nic do rzeczy:-)