Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Moje dziecko ma szmery na sercu

Polecane posty

Oczywiscie musialy wyjasnic :lol: Naprawde trzymamy mocno kciuki :thumbleft: :thumbright:

Takie beda lepsze :mrgreen: A dlaczego w rekawiczkach?? Tylko nie pomyslcie, ze nie chcemy sie zarazic :lol: :-D :lol: Bo tym nie mozna sie zarazic prawda??? :?:

Dzieki dziewczyny :-D Szpileczka pewenie, ze mozna sie zarazic wlasnie Ci przesylam :lol: :heart: :love9: I co dziala :?: Zreszta tobie i tak lomoce do chlopa :mrgreen: :lol: :mrgreen: Narazie zarejstrowalam sie do chirurga a jeszcze nie znalazlam dobrego kardiologa :-( Umowilam sie na wtorek to jedno, ze moge szybciej zalatwic. :-D

Tute wszystko bedzie dobrze,trzymam kciuki.dzieci w wieku wzrostowym czesto maja szmery w sercu, potem z tego wyrastaja.

Ja jak byłam mała miałam szmery w serduszku trwało to jakiś czas, ale rodzice pilnowali tego chodzili do lekarza i przeszło chyba po kilku latach. Jestem zdrowa jak rydz;) także raczej nie ma co panikować, spokojnie obserwujcie dziecko, oczywiście jak macie możliwość możecie iść do innego lekarza ale systematycznie robić badania i konsultować, nie wiem czy szmery wszystkie takie same więc lepiej mieć pod kontrolą, trzymajcie się cieplutko

U dzieci to bardzo często jest rozwojowe, również często spotykane u wcześniaków. W dorosłości często wszystko jest w porządku, ale o serduszko trzeba zawsze dbać. Najlepsze jest myślenie o tym przy przygotowywaniu posiłków i nie zaniedbywanie aktywności fizycznej.

No lepiej jak najszybciej udać się do lekarza. Serduszko trzeba zbadać i to jak najszybciej.

Dobry dentysta z Tychów: http://endo-medica.pl/

Zaloguj się, aby obserwować