Skocz do zawartości
tutelitury

Kolorowanki dla dzieci do wydrukowania z internetu

Polecane posty

macie jakies linki by sciagnac fajna gre dla malego brzdaca????

tylko nie chodzi mi o gry on-line, bo Szymek ma zablokowany internet

fajne, ale nie macie zadnych namiarow na gry???

narazie znalazlam tylko to mniam mniam reklama :-/

a gdzie sa jeszcze strony gdzie sa malowanki ale nie do drukowania tylko do malowania w komputerze?

Podje stronę gdzie znajdują się kolorowanki dla dzieci do wydrukowania z postaciami z bajek:) (na tej stronie trzeba kliknąć na wybraną bajkę, żeby pojawiły się kolorowanki)

BBC - CBeebies - Print and Colour

Mojemu synkowi szczególnie przypadły do gustu te z Bobem Budowniczym i małymi robotami:)

Sylwia są nawet dinozaury mój Alan będzie zachwycony dziękuje :smt058

Jak chcecie drukować takie kolorowanki, to warto pomyśleć o dobrej drukarce i wydajnej. Taką na pewno znajdziecie z firmy Epson z systemem ITS. Ja mam model L365 i jest rewelacyjny. Mają teraz w ofercie promocje bardzo ciekawe. Warto zerknąć sobie na: http://epson.x-kom.pl/promocje . Wszystkie promocje opisane dokładnie. Ja też drukuje dziecku szlaczki, malowanki i jest to bardzo opłacalne dzięki tej drukarce.

chyba każdy uwielbia kolorowanki :) ja na przykład ze swoją siostrzenicą wspólnie malujemy i to uwielbiamy, zazwyczaj drukuję jej postać jakąś z jej ulubionej bajki, a sobie jakąś skomplikowaną kolorowankę dla dorosłych i razem rozkładamy kredki i malujemy :) muszę przyznać, że się świetnie przy tym bawimy, dlatego też spróbuje takiej formy zabawy ze swoim dzieckiem, z pewnością się ucieszy, że może z wami spędzić trochę czasu, a przy okazji świetnie się bawić :) nie wiem jak wy ale ja nadal lubię kolorować :)