Skocz do zawartości

Polecane posty

olivka_83 napisal/a:

zebym ja jeszcze wiedziala gdzie bede rodzic ja jak zwykle wszystko na ostatnia chwile ale mam nadzieje, ze sie dowiem juz na kolejnej wizycie u lekarza gdzie mnie umiesci .... mysle, ze u czubkow byloby mi najlepiej - czulabym sie jak w domu

tez mysle ze tam sie najlepij bedzie czula i z pewnoscia od razu sie zadomowisz aaaa i tak oczarujesz panstwo tam pracujace ze z pewnoscia dluzej niz tydzien zostaniesz

hahaha :-P musiala skomentowac-chora by byla inaczej gdyby zostawila bez komentarza... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ja jak Adasia rodzilam to trzeba bylo miec swoje sztucce i moj Krzysiek mi przyniosl zamiast lyzki lyzeczke do herbaty,zamiast noza do krojenia kotletow wielki noz do rozkrawania miesa,na szczescie tylko jeden rodzaj widelcow byl w domu.Miesiac w szpitalu bylam i przez miesiac sie nie doprosilam o normalna lyzke i noz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bunia, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jajcarz z Twojego meza :lol: :lol: :lol: chociaz ja nie wiem co ja bym dostala od mojego gdybym go poprosila o sztucce i talerz - pewnie miske i dwie lyzki :-P

olivka_83, no powinnas juz na zasc wiedziec ze takie bajery to na bank skomentuje :D:D

bunia, hahahahahahahhaahahhaha ojej to moj byl jakos rozgarniety cale szczescie ze sztucce w szpitalu dawali mi :D:D

dfziewczyny jak mi sie zaczal porod to moj mariusz latal po mieszkaniu,lapal sie za glowe i wolal "co ja teraz zrobie???co ja teraz zrobie???"

ja mu sie popukalam ze on nic nie bedzie robil!!!!hohihihihihihi

a jak nas odbieral ze szpitala to bylo 25 stopni uplau i on do ubrania przyniol mi grube spodnie i polar!!!!!!

dfziewczyny jak mi sie zaczal porod to moj mariusz latal po mieszkaniu,lapal sie za glowe i wolal "co ja teraz zrobie???co ja teraz zrobie???"

ja mu sie popukalam ze on nic nie bedzie robil!!!!hohihihihihihi

a jak nas odbieral ze szpitala to bylo 25 stopni uplau i on do ubrania przyniol mi grube spodnie i polar!!!!!!

hahahhahahahah niezle :-)

izabela75ch, tez masz artyste :mrgreen: :mrgreen:

moj mnie tylko chcial zabic delikatnie mowiac :mrgreen: chcial dobrze a nie wyszlo :lol:

chcial podniesc mi oparcie w lozku zebym nie lezala plackiem i zeby bylo mi latwiej wstawac z lozka, ja szczesliwa, oparlam sie, zrobilam sobie gniazdko i nagle jeb!! oparcie spadlo a ja razem z nim... szwy myslalam, ze mi wszystkie poscily :shock: wylam z bolu a pozniej zaczelam sie histerycznie smiac-co mnie dobijalo bardziej :lol: kiedy zobaczylam miny wspol lokatorek myslalam ze umre z bolu a M ubije :evil:

no ale co chcial dobrze-nie dalam sobie wiecej pomoc :-P

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: mnie tez klaplo lozko.na szczescie mialam niezbyt wysoko uniesione.

zdarzylo mi sie kichnac...to byl bol.....

taa mialam wrazenie ze na nowo sie pruje :D:D hardcore :P
Ty tez???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

najlepiej sie kicha przy anginie ropnej ahahahahahahahahahhaha

nie wiesz co Cie mija :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
jak nie wiem mucha wlasnie mnie minela poleciala do A