Skocz do zawartości

Polecane posty

ja se w leb strzele
strzel se :mrgreen: :mrgreen: z luku w plecy-potrafisz??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF jak fladra=Joa :lol: jak sie slicznie zgralo 8-)

olivka_83, ty wez zejdz na dol i zobacz czy Ciebie przypadkiem tam nie ma co???? a nie sie uczepila....dowody, ze mnie maltretujesz psychicznie niebieska karte zloze przeciwko Tobie :>

GGGGGGGGGGGGGGGGG jak genialne=dziewczyny z Lobuziaka

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHH jak humor superowy

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIjak Iza-wybranka naszego loczka!!!!! :mrgreen:

JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJjak JEDZE=Joa i Olivka :mrgreen:

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKjak kochane dziewczyny

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLjak lubie Je

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL jak Lobuziak jest extra

MMMMMMMMMMMMMMMjak molestowanie sie Asi i Magdy

NNNNNNNNNNNNNNNNNNN jak moj nienasycony sex z loczkiem :mrgreen:

OOOOOOOOOOOOOOOOO jak odczepcie sie od Niego :mrgreen:

PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP jak prawda w oczy kole

RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR jak rozpacz ze mnie wybral... :mrgreen:

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSS jak super sex :mrgreen:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT jak trudno.musicie sie z tym pogodzic :mrgreen:

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUU jak uwielbiam se robic jaja!!!!!!

WWWWWWWWWWWWWW jak wspaniala iza!!!!!!!

reszta alfabetu dla Was!!!!!!!!!!!!!!!! :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P

izabela75ch, buhahahahhahahhahahhahhahahhahahahahhahahahahahahahahhahahaha ty wredna babo :>

S jak super skromna....

to nie moja wina ze jestem taka idealna.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

izabela75ch, tak kuzwa ideal patrzcieja chcialabys - spojrz na mnie to zobaczysz prawdziwy ideal a nie :PP

olivka_83, ty wez zejdz na dol i zobacz czy Ciebie przypadkiem tam nie ma co???? a nie sie uczepila....dowody, ze mnie maltretujesz psychicznie niebieska karte zloze przeciwko Tobie :>
TY zawsze to samo, plyta sie zaciela??? :lol: :lol: :lol: :lol:

izabela75ch, przeszlas sama siebie :mrgreen: :mrgreen: B jak BABA JAGA Z IZY :!: :!: :!: :!: :!: :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

spojrz na mnie to zobaczysz prawdziwy ideal
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: po raz pieerwszy w zyciu sie tak usmialam - Joa juz wiem co znaczy sikac po nogach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nie ma co sie klocic bo to ewidentne ze ja jestem numer jeden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Joa,musisz sie z tym pogodzic....

Olivka B jak boska iza!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale zeby to bylo jasne ze ja jestem ten najwiekszy ideal..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dzuli, nie sluchaj Ich!!!!!!!!!!!!!!ja jestem najbardziej idealna!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

no skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

wszystkie sie mylicie, najbardziej idealna jestem ja :!: :!: :!: :!: :!: z 30 kilogramowa nadwaga, brzuchem jak pilka, udami i dupskiem oblepionymi kalafiorem, dziwnymi zmianami skornymi, rozstepami i ogolnie wiecej pisac nie bede bo w narcyzm popadne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No coz... jak mozecie sie nie domyslac, ze niestety idealne jestesmy tylko my - ja i olivka...

niestety nie mozecie sie rownac z naszymi gabarytami - moimi zwlaszcza no ale z olivka podziele sie tym tytulem :lol:

dzuli, dzieki Kochana o Tobie tez myslalam piszac mojego posta ale zbytnio nie chcialam sie wypowiadac za Ciebie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: mamy rubensowskie ksztalty-nic nam wiecej do idealu nie trzeba :mrgreen: :mrgreen: ja juz nawet swoich zdjec nie wklejam bo zenada :-| i nie opisuje co jeszcze mam a czego laski nasze nie maja bo ryczec bedzie ze mnie cala Polska :roll:

Dzuli buziak juz blizej niz dalej, pozniej biore sie ostro do roboty, Moj M nie wierzy, ze wroce do 60 kilo i cieszy sie ze mnie :evil: :evil: ja dupkowi pokaze :!: :!: :!: :!: :!: