Skocz do zawartości
rzemyk72

co aktualnie czytacie ??

Polecane posty

Jakie ksiazki lubicie czytac?? literatura ambitna, czy moze ciut luzniejsza??

ja ostatnio zaczytuje sie w: "saga. grzech pierworodny" - po sadze o ludziach lodu, jest to drugi cykl, ktory tak bardzo mnie wciagnal. polecam dla relaksu ;-) :-D

ja czytam to co Joa ale kocham kryminaly i thrillery.co wieczor przed snem czytam okolo godzine a jak ksiazka dobra to do ostatniej kartki!!!!

ostatnio zainteresowalm sie psychologia...

Ja wlasnie skonczylam czytac H.Cobena Bez sladu i zaczelam Blekitna krew tegoz samego autora :mrgreen:

Ja wlasnie czytam :Pachnidlo:

i czytam rozne ksiazki,kryminaly ,romanse...co mi wpadnie w rece

Fantasy, SF, political fiction, technothrillery, manga (komiksy mam nadzieje tez sie licza?), literatura fachowa, bajki Zgrozie i co tam mi w rece wpadnie, a ma literki :mrgreen:

taaak aj ostatnio czytalam literature w spodnicy z tych naszych gazetek kolorowych i tych innych :oops:

chwilowo nic - czekam z niecierpliwoscia na zamowiona ksiazke Zapisane w kosciach Simona Becketta... nie chce sie ladowac w inna bo pozniej byj ja rzucila w kat.

Ostatnio jestem wiecznie spiaca, bo ciezkie noce mam i czytam tylko gazetki...

saviera, pozeram Cobena!!!!

[ Dodano: 5 Kwiecien 2007, 23:43 ]

"bez sladu " to o zaginionej coreczce????

W Bez sladu Myron Bolitar szuka zaginionej gwiazdy klubu koszykowki Grega Downinga :-D

W Obiecaj mi Myron Bolitar szuka corki swojej znajomej , jest podejrzanym , jako ze byl ostatnia osoba ktora ja widziala .... :-D

Mam tylko trzy pozycje ksiazkowe Cobena na stanie ....kupilam je za rada jakiejs klijentki podczas mojej ostatniej wizyty w Polsce , tak na sprobowanie :-D

Dobrze mi sie go czyta , latem kupie wiecej pozycji ksiazkowych tegoz autora :-D :-D

saviera, mnie sie myla juz ksiazki....

a czytalas " szepty" coontz???(chyba tak sie pisze to nzawisko.

jestem pod wrazeniem tej ksiazki...

Iza ale Ty mocna jestes ;-) :lol: :lol:

W kazdej chwili mozesz do ksiegarni wyskoczyc , nowosci wyszukac .....ja przewaznie , tylko dwa razy do roku jak w Polsce jestem kupuje co mi sie uda dostac i nie zawsze jest to cos ciekawego . Ostatnio odkrylam Cobena i to tylko dzieki jakiejs przypadkowej klijentce , ktora mi doradzila ....bo pani ktora sprzedawala ksiazki nie w temacie ksiazkowym byla i doradzic nic nie potrafila :roll: :roll:

Kupilam jeszcze trzy ksiazki , trzech roznych autorow ...niestety nie zdazylam ich jeszcze przeczytac , narazie czytam Cobena , noooooo , podoba mi sie :mrgreen: :mrgreen:

ja korzystam z biblioteki.jak bylam w ciazy to specjalizowalam sie w thrillerach medycznych...hihihi.

szkoda ze nie masz utrudniony dostep do ksiazek

ostatnio czytalam jakis debiut polskiego autora.nawet nie pamietam jego nzawiska.to mial byc horror.takie nudy ze szok....facet oglupial ze cos takiego napisal....feee

[ Dodano: 15 Kwiecien 2007, 00:57 ]

dziewczyny wczoraj w nocy przeczytalam "poczwarke" terakowskiej.....

plakalam jak bobr a pare oststnich kartek poprostu mi sie calkowicie zlewalo...

tak smutnego zakonczenia dawno nie czytalam...

to ksiazka o dziecjach z zespolem Downa....jeszcze bardziej stalam sie wrazliwa....

polecam ale uprzedzam,ksiazka mocno wzrusza.ja teraz piszac do Was nie umiem opanowac lez bo na nowo przezywam zakonczenie tej ksiazki...

Rzemyk polecam kontynuacje sagi o ludziach lodu, "saga o czarnoksiezniku" oraz "saga o krolestwie swiatla" wszytskie ze soba powiazane, wszytskie pochlonelam ekspresowo a na koncu zalowalam, ze juz sie musze pozegnac z tymi fantastycznymi bohaterami.

Teraz zaczytuje sie w innej sadze "Cory zycia", generalnie zakochalam sie w literaturze norweskiej.

Polecam tez ciekawe romansidelka rowniez dla mezczyzn ( moj maz uwielbial je czytac ) z wydawnictwa "da capo", szczegolnie polecam m.in Jill Barnett, romansiki z duza dawka humoru.

Fajna jest saga "Dragonlance", lubie Terego Pratcheta szczegolnie Nomy, po dluzszych wahaniach i namowach meza przeczytalam Diune, film mnie do ksiazki zniechecil a ksiazka jest o niebo lepsza niz jedna z ekranizacji.

Macka, dzieki, bede szukac

Ale koniecznie najpierw sage o czarnoksiezniku bo saga o krolestwie swiatla jest wienczaca obie sagi :)

Fajna jest saga "Dragonlance", lubie Terego Pratcheta szczegolnie Nomy, po dluzszych wahaniach i namowach meza przeczytalam Diune, film mnie do ksiazki zniechecil a ksiazka jest o niebo lepsza niz jedna z ekranizacji.

Lubimy ta pania :mrgreen: A mezowi nalezy sie beczka piwa :mrgreen: Ktora ekranizacje ogladalas? Lyncha czy ta nowa?

czytam 'ksztaltuj osobowosc i charakter dziecka"hihihihihihi

a pozno w nocy czytam do podusi ulubione kryminaly.

wczoraj czytalam rosyjska proze grozy i powiem Wam ze swietne!!!! :mrgreen:

ksiazke o dzieciach Drugi i trzeci rok zycia dziecka :-D