Skocz do zawartości
rzemyk72

co aktualnie czytacie ??

Polecane posty

ja ostatnio z zapalem czytam wszystkie ksiazki Danielle Steel kolezanka mi polecila i jakos sie wciaglam podobaja mi sie

Ola ja tez mialam taki czas ze czytalam tylko Daniell Steel i Nore Roberts . Dla mnie super ksiazki i jednej i drugiej pisarki

Domis, a ta druga to o czym pisze? tak samo ja Steel?

Ola ona podobnie jak Steel. Ze Steel to polecam Ci:

Kalejdoskop

Obietnica

Podarunek

W sieci

Palomino

jak policzylam sobie w moim zeszyciku to jej ksiazek przeczytalam 30 ale tych starszych. Bo jak maly sie urodzil to przestalam jakos czytac.

Domis, dzieki za rade bede szukac ich bo w naszej bibliotece tych ksiazek to jak na lekarstwo albo sa w obiegu na razie czytam te starsze ktore znajde w bibliotece dzis tez wypozyczylam ksiazke tej drugiej autorki Nore Roberts bo akurat byla oraz jedna Steel ,,Cala prawda o Danieele Steel'' taki ma tytul a tych co mi tu podajesz jeszcze nie trafilam ale bede szukac dzieki

Ostatnio nic...tak mnie zmęczyła ostatnia książka, ze musze odpoczać...

M chciał mi zrobic przyjemność i kupił ksiażkę Kryminalne zagadki Miami - wie ze lubie seriale z tej serii....makabra, nie polecam

Ja teraz czytam Marketing Szeptany - Mark Huges

Wcześniej Wystąpienia Publiczne

A następna to nie wiem, w kolejce jest jeszcze z 4-5 zaległych książek.

to chyba nie są romanse :D

ja dziś poszłam do biblioteki, ale nic nowego nie zakupili :mad:, przecież nie mogę kupować wszystkich nowych książek :eek: chyba mam za duże potrzeby...

Gość moko

:mad:ja nudyyyyyyyyyyyyyy Finanse w bankowości, makroekonomia, statystyka ble ble :smt119

no ostatnio statystykę czytałam - pmagałam koleżance prace semestralną napisać....koszmar

Moko zgadzam się te książki też nie są ciekawe dla mnie:D

Dzuli w statystyce to mi musiał pomagać M i jak on mi to wytłumaczył to nawet nie był tak źle:)

Gość moko

statystyka pikuś lubię liczyć, zdałam egzmamin na 4+, ale finanse oblałam, maskara I porażka od 6 lat studiowania

Moko Ty ekonomię studiujesz?:)

No proszę statystyka pikuś:eek:

Gość moko

rachunkowość

statystyke bardzo lubie, chociaż nie ogarniam wszystkich wzorów - ba połowy...... nie cierpię ekonometrii rrrrqrrrr

Wiesz co moko dla mnie to wszystko to ciemna magia:D

No to gratuluję, bo wybrałaś sobie niełatwy moim zdanie kierunek.

Gość moko

a jak żałuje tego studiowania a to dopiero I rok....... za stara jestem an to, umysł nie ten, logika nawala.

ja na szczeście miałam to paskudztwo tylko przez jeden rok...jakoś wtedy też było to dla mnie pikusiem... ale jak tak po latach kolezanka poprosila mnie o pomoc to troche durnowata sie poczułam

Moko jakoś tej starości nie dostrzegłam na Twoich zdjęciach, a znam naprawdę ludzi, którzy będąc już dziadkami szli na studia:D

Dzuli ja też tylko przez rok miałam statystykę, ale nikomu bym się nie odważyła teraz w niej pomóc- bo już nic z tego nie pamiętam:D

Ostatnio przeczytałam "W poszukiwaniu zapachu snów", polecam książkę, super. Saga o ludziach lodu też mi się podoba. A Paulo Coelho czytaliście, też polecam. Alchemik, Na brzegu rzeki Piedry...

Amazonko bardzo lubię książki Paula Coelho i podobały mi się Na brzegu rzeki Piedry, czy Pielgrzym i Weronika postanawia umrzeć, orazJedenaście minut.

Jenak książki pt. Alchemik tego autor jeszcze nie czytałam:o, muszę to nadrobić.