Skocz do zawartości
rzemyk72

co aktualnie czytacie ??

Polecane posty

Ja zabieram się powoli za Czas Rekinów - książkę opisującą największych amerykańskich biznesmenów.

drugi raz Pachnidło (P.Suskind autor)

film dno w porównaniu z książką -niesamowite opisy

Ja na te święta kupiłam siostrze coś takiego jak Nieporadnik dla rodziców - Luśka na planecie dziecko książka Pauliny Holtz. To nowość, więc sama nie czytałam, ale aktorkę lubimy obie, a że moja siostrzyczka kochana niedługo spodziewa się dzidziusia, to myślę, że taki prezent się jej spodoba ;). Pozdrawiam!

Obecnie robię intensywną powtórkę z Harrego Pottera. Książka, film, książka, film, książka, film... Muszę pożyczać dwa takie same egzemplarze, bo czytamy z mężem i w miarę równo...

A ja zabrałam się za książkę Rio Anaconda Wojciecha Cejrowskiego, ale z czasem niestety u mnie ostatnio bardzo kiepsko i powoli mi idzie to czytanie.

Berek Szczygielskiego. Normalnie cały czas się śmieję jak to czytam. jestem w połowie i powiem , że warto przeczytać. Dobrze się czyta i szybko.

Osobiście uwielbiam wczytywać się w książki popularno-naukowe, bo szkoda mi czasu na jakieś bzdety :cool:

Ostatnio udało mi się wyszukać kilka ciekawych tytułów - jeśli ktoś ma jakieś ciekawe do polecenia, to proszę pisać biegusiem i od razu, gdzie można dostać... :P:p:p:cool:

Od siebie mogę polecić Porażka nie wchodzi w grę . Taka stricto powieść sensacyjna...Jeśli ktoś jest ciekaw historii o lądowaniu na Księżycu, to jak najbardziej zabierać się do lektury :jerk:

Ostatnio wzięłam się za "Alchemik"a Paolo Cohello, i muszę przyznać, że dotyka duszy :]

Ja ostatnio zamiast książek kupuję stare numery ,,Focus Historia" - interesują mnie różne niewyjaśnione fakty, a ich artykuły super się czyta. No i mobilizują do rozwoju, bo jakąś wiedzę do nich trzeba mieć :)

Ja czytam "Stan Umysłu" - polecam niezły dreszczowiec / kryminał / zagadkowa historia. Polecam.

Edytowano przez miszmasz

Jestem po przeczytaniu "wyznaję" Jaume Cabré a teraz zabrałam się po raz setny za Anię z Zielonego Wzgórza;)

Jestem po przeczytaniu "Wyznaję" Jaume Cabré a teraz zabrałam się po raz setny za Anię z Zielonego Wzgórza;)

Ja aktualnie zaczęłam czytać Jo Nesbo - czerwone gardło ;) Lubię też wracać czasami do klasyki ;) Uwielbiam Dostojewskiego <3

Czytam sobie teraz 50 twarzy greya. Książka może wciągnąć człowieka do końca. Wystarczy się odpowiednio wczuć i książka może być ciekawa i dla kobiety i dla faceta. Mój jak już przeczytam powiedział mi, że chciałby ode mnie pożyczyć tą książkę bo po prostu chcę coś ciekawego.