Skocz do zawartości
rzemyk72

co aktualnie czytacie ??

Polecane posty

Bardzo lubię czytać książki, ale niestety ostatnio brakuje mi czasu. Ale gdy tylko mam wolną chwilę to zawsze wykorzystuję ja na czytanie. Ostatnio zaczęłam czytać kryminały i strasznie wciągnęły mnie książki Jo Nesbo :)

Także czytam "dziewczynę z pociągu" i jak najbardziej polecam - to jeden z lepszych thrillerów jakie czytałam. Mogę tez polecić powieść "światło między oceanami". Wkrótce zabieram się z kolei za "lifting bez skalpela. trening mięśni twarzy" - to poradnik, poleciła mi go znajoma, uczy jak wzmocnić mięśnie twarzy, co podobno ma pozytywny wpływ na jej wygląd.

Ja aktualnie czytam dość krótką, ale całkiem dobrą książkę "Elegia o ziemi", choć prawdopodobnie nie wszyscy zgodzą się z teoriami autorki - ośmiesza ona współczesną gorączkę złota i demaskuje mechanizmy, które stoją za błyskawicznie zdobytymi majątkami.

Właśnie skończyłam serię "Metro" i gorąco polecam - jakby co to powieści post-apo. Aktualnie czytam natomiast "Łzy życia" - to powieść obyczajowa, historia zemsty, pokuty i nawrócenia, z przesłaniem, że winni powinni ponieść karę, ale i mieć szansę odkupienia.

Także polecam "Metro", zwłaszcza pierwszą część "Metro 2033". Z nowości mogę z kolei polecić "Baśnie Barda Beedle'a". Obecnie czytam natomiast "Trzy opowiadania o matematykach i aniołach" i także polecam, zwłaszcza jeśli lubicie literaturę piękną - historie ciekawe i z wartościowym przekazem.

Jakie książki czytam? Najczęściej literaturę piękną i książki popularno-naukowe, oraz kryminały i fantasy. Ostatnio czytałam i mogę polecić "Rośliny niezgody" - jest interesuje wam tematyka GMO, to powinna się wam spodobać.

Ja kupiłam z drugiej ręki książki z echopoznania.pl książkę "Jestem Isia: Rozmowa z Agnieszką Radwańską". Fajna, lekka książka którą można na wieczór przeczytać

Ja właśnie dziś w tramwaju skończyłam czytać Grzechot Kości autorstwa Fiony Cummins. Jest to bardzo dobrze napisany thriller. Pozytywem tej książki jest to, że każdy sam stwarza profile psychologiczne bohaterów, bo są oni bardzo dobrze opisani. W tym ich odczucia i wspomnienia, więc ma się dość szeroka perspektywę. Książkę kupiłam w księgarni tania książka i do tego korzystałam ze zniżek z https://blip.pl/tania-ksiazka/ więc w sumie zapłaciłam za nią grosze. Ale teraz sobie myślę, że nawet więcej bym za nią dałam, bo to naprawdę dobrze napisana książka.