Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Czas na truskawki :-D

Polecane posty

lody z ruchomym waflem, plsujaca truskawka i tryskajaca smietanka

dobre :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

Jadlam niedawno truskawki, ale jeszcze bez smaku, sama woda :-(

....ja truskaweczki codziennie juz zajadam , takie ze smakiem nie jak te hiszpanskie :mrgreen: truskawki sa dobre na zgubienie kilku kilogramow :mrgreen: :lol:

...ze sklepu , ale truskawki tubylcze :mrgreen: smak i zapach maja , nie to co te hiszpanskie :roll:

to Ci zazdroszcze :-| :-| u nas na pewno nie bedzie wczesniejszych truskawek, bo przymrozki zniszczyly wszystko:-(

A ja mam ochote na pierogi z truskawkami polane maselkiem i ogromna porcja cukru.

Pycha, mniam, mniam :-P

ja na kolacje bede miec pierozki z truskawkami ze smietanka i cukrem :mrgreen: :mrgreen:

joa1983, ja tez znam adres wiec szykuj duuuza porcje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ojej az mi slinka pleciala :shock: :shock: :shock:

olivka_83, przyjezdzaj ;];]
zdziwilabys sie co nie?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

olivka_83, taaaaaaa tute juz dawno wyjechala i patrz zaginela w akcji :roll: :roll: a pierozkow zaraz nie bedzie :mrgreen: :mrgreen:

a do mnie masz tak blisko i co??? nic tu nie wyladowalo u mnie na talerzu :evil: :evil: :evil: :-P

dla trojcy i owszem, ale do swietosci to nam wszystkim baaaaaaaaaaardzo daleko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

rzemyk72, mialam to w cudzyslowiu napisac ale sie pohamowalam :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen:

a dziewczyny zaslinione

chcialas chyba powiedziec obzarte :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

HA!!!! a u nas juz dzisiaj widzialam truskawki!!! z poludnia Polski za 15 zl koszyk :shock: :shock: :shock: ale jakies takie maloapetyczne. ja sadze, ze w tym roku i tak ceny beda takie,ze sobie nie pojem ich zbyt wiele :-(

Zaloguj się, aby obserwować