Skocz do zawartości
joa1983

nasze foteczki :>

Polecane posty

Przepraszam... Rozmawialam wlasnie z Ola- znajoma przez gadu gadu wlasnie i na dodatek bylam u znajomej na kawce i byla jej sasiadka tez z cora Olenka, normalnie mi cos dzisiaj to imie chodzi po glowie pol dnia... Przepraszam raz jeszcze :)

Nic sie nie stalo :mrgreen:

Nie chce mi sie uczyc eheh :P Jutro mam sprawdzian z niemca, nic nie umiem, Najwyzej bede sie poprawiala :mrgreen:

Nawet sie nie uczylam, bo stwierdzilam, ze i tak sie nie naucze :mrgreen:

olenkamalenka, ze zapytam ile masz lat?? :mrgreen:

ja tez kiedys mialam niemca ale nie podobal mi sie ten jezyk i nie potrafilam sie go nauczyc, jakos slizgiem przeszlam przez ten horror ale spiewac koledy po niemiecku i mowic wierszyki to mam obraz do dzisiaj... czulam sie jak dziecko zza okupacji germanizowane przez niemcow :roll: :roll: :roll:

Mi tez nigdy ten jezyk nie podchodzil wole Parlez Vous Francais :) :) :)

olenkamalenka, ze zapytam ile masz lat?? :mrgreen:

ja tez kiedys mialam niemca ale nie podobal mi sie ten jezyk i nie potrafilam sie go nauczyc, jakos slizgiem przeszlam przez ten horror ale spiewac koledy po niemiecku i mowic wierszyki to mam obraz do dzisiaj... czulam sie jak dziecko zza okupacji germanizowane przez niemcow :roll: :roll: :roll:

hihi :) W maju skoncze 18 :P

Ja wogole nie lubie sie uczyc jezykow, nawet polskiego :P

Przez babe od polaka obrzydl mi jezyk polski :P Cos mnie ta baba nie lubi, o wszystko sie czepi, ze mam za dlugie paznokcie, ze zimno jest a ja w bluzce na ktorki rekaw byla hehe :P

Same 2 mi stawia, nawet jak bym umiala spiewajaco to i tak postawi 2, jak kogos lubi to za byle co stawia 5 :P

[ Dodano: 12 Kwiecien 2007, 22:04 ]

W podstawowce sie uczylam francuskiego i powiem szczerze ze lepiej mi ten jezyk podchodzil :mrgreen:

justyna, przeciez my mamy 18 lat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

....a wcale ze nie , bo ja mam 16 :-P :-P :lol: :lol:

az sie boje co bedzie jak nieopatrznie zagladnie tu ktos od ministra edukacji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nooooooo bede zmuszona zakasac rekawy i w leb machac;];] bede walczyc jak lwica o swoje lwiatko :D:D

joa1983 - ja mam 11.5:D:D........

Czy wy tu piszecie o dlugosci pochwy :?:

dobre pytanie!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ja tam nie wiem ile moja ma!!! :mrgreen: :mrgreen:

taaaa

teraz se pomierzymy rozne rzeczy..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 14 Kwiecien 2007, 14:24 ]

a to wikus deszczowa pora.....

zabcia_628.jpg

izabela75ch, super zdjecie!!! sliczny twoj synek!!!

to ja dodam mu partnerke!!!

motor_136.jpg

marzycielka_294.jpg

kinga_132.jpg