Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dzuli

Zaczynam panikować...

Polecane posty

rzemyk72, no wlasnie "bez"przypadek ja wiem jakimi TY nowinkami technicznymi dysponujesz?? :shock: teraz sie wydalo, ze widzisz wiecej niz powinnas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

olivka_83, domyslam sie ;-)

wiecie co jest jedna rzecz ktora bardzo mnie zdziwila tej ciazy i bardzo pozytywna.

Bo ogolnie przechodze te ciaze gorzej...ale... nie rosna mi wlosy na nogach...

gole sie co miesiac a praktycznie nie mam co golic - chba bardziej robie to z przyzwyczajenia :lol:

A najwiekszy minus tej ciazy to smrod...tzn M mowi ze mi sie wydaje, a le ja czuje ze caly czas smierdze - choc biore prysznic 3 razy dziennie :-?

rzemyk72, paskudo!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tylko nie mow nikomu co widzisz :!: :!: :!:

dzuli, sierdzisz?? :shock: hmm... moze masz jakies mydlo, czy zel o zapachu, ktory Ci nie odpowiada? ja mam balsam po kapieli z maslem kakaowym i jak zawsze mi pieknie pachnialo tak teraz mi smierdzi maggi-jak samoopalacz :-/ :-/ albo czasem biore recznik do wytarcia i normlanie obiadem sunie :-( wiec nie wiem.. moze plyn do plukania, sama z siebie napewno nie smierdziuchasz, nie ma mocnych :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a jezeli chodzi oo owlosienie to ja tez nie musze sie golic na nogach z reszta bikini nie widze bo mam lustrzyce :mrgreen: :mrgreen:

olivka_83, mnie sie wydaje ze smierdze skwasnialym mlekiem i potem - ble...ale to tak sama z siebie... bo i zel i balsam w butelce pachna ladnie - chyba ze moze taki efekt po kontakcie z moja skora :-?

dzuli, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sorki

nie sadze, zeby juz mleko w piersiach sie zsiadlo wiec skad ten zapach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

wybacz Dzuli, ja reaguje aspolecznie :lol: :lol:

dzuli, napewno nie smierdzisz ale jako kobieta w ciazy masz humorki i inaczej Ci dzialaj zmysly...

rzemyk72, nie mow co u mnie widzilas bo teraz mi wstyd....

olivka_83, tez mialam lustrzyce....

pamietam jak miesiac przed porodem zapragnelam zrobic impreze.no taka gdy jeszcze jestem 2 w 1. i jedna kolezanka przyszla i juz w progu mi mowi"ale masz bebech"...do dzis zle wspominam to okreslenie....

olivka_83, moze od siary ktora sie troche saczy...ale zmeczona juz jestem myciem (jeszcze jak M w domu to mi pomaga a jak go nie ma to synek przeszkadza) i pralka nie wyrabia z praniem rzeczy :-) jeszcze poczekam na rachunek za wode...

[ Dodano: 19 Kwiecien 2007, 11:59 ]

Zobaczcie moj suwaczek - wskoczylam w ostatni miesiac :shock:

Mam coraz wiekszego stresa, 29 dni do termiu!!!!!

Cos czuje ze za tydzien moge sie rozpasc

[ Dodano: 24 Kwiecien 2007, 10:49 ]

Dziewczyny, cykor coraz wiekszy - dzis rano odszedl mi chyba do konca czop ( a moze sie myle???).

Wszystkie znajome mowia, ze po czopie pochodzily jeszcze w dwupaku 2-3 dni... polozna mi powiedziala, ze tak mozna sie bujac nawet kilka tygodni...

mamakubusia77, ciagle w domku :-| znajome mowia ze po trzech dniach docieraly na porodowke po tym jak schodzil czop ale zadzwonilam do poloznej a ona powiedziala ze moge sie jeszcze bujac nawet kilka tygodni :-/

dzuli, :shock: :shock: :shock: ja nawet nie wiem jak czop wyglada a tym bardziej jak wody odchodza :shock: :shock: wszystko ze mnie wychlastali jak mnie cieli, teraz tez woalabym zeby mnie wzieli do szpitala wczesniej zebym nie musiala leciec jak sie juz wszystko zacznie :-D :-D :-D :-D

ja wiem jak wody odchodza...i wiem jak pecherz plodowy przekluwaja jakimis nozyczkami bo nie moga znalezc odpowiedniego przyrzadu :-? :-?

Juz nie moge znowu cos nie tak :-(

Wlasnie szybko lecialam do lekarza bo odebralam ostatnie wyniki badan - znowu mam paciorkowca i znowu antybiotyki.

Niech teraz siedzi w brzuchu przynajmniej 7 dni bo jakby sie teraz urodzila to w najlepszym przypadku tylko zapalenie pluc :cry: o sepsie i dalszych konsekfencjach nie wspomne...

Jestem zalamana tak sie boje o zycie malutkiej.

dzuli, ja tez przylaczam sie do grona trzymajacych kciuki!!!! musi byc dobrze!!!! a powiedz jakie to badanie na paciorkowce? wymaz??

buziaki

[ Dodano: 27 Kwiecien 2007, 11:25 ]

jaka pogoda sliczna aj nie mam w czym chodzic, bylam w sklepei w bojowkach to czulam sie jakbym miala pancerne te spodnie, koszulki (z krotkim rekawkiem) nie ma rzadnej takiej co bym bebzon wcisnela :shock: :shock: :shock: na ogrodniczki juz patrzec nie moge a taki skwar :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

olivka_83, wiem co czujesz w ten skwarny dzien... ja nigdzie nie wychodze...

Pierwszy wymaz mialam z cewki moczowej pozniej z pochwy i teraz jeszcze raz z pochwy.Jest to dosc nieprzyjemne badanie - cytologia przyjemniejsza

Moja babcia mawiała, że w byciu w ciąży najgorsze jest to, że jak się zajdzie, to nie da się z tego wyplątać i trzeba czekać na bolesny finał. Nie ma sensu nakręcać się strachem tylko to przetrwać. I nie myśleć za dużo o bólu. Powodzenia życzę.

Zaloguj się, aby obserwować