Skocz do zawartości
szpileczka

Chodzicie na silownie??

Polecane posty

czego mi brak????????????????

tysiaca rzeczy .....

a co do silowni to raczej nie odpowiadloby mi stado miesniakow z melonami pod pachami.

nie ukrywamz e lubie wysokich panow bo wtedy sie czuje tak jakos zdominowana....

co ja pisze???????????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

a scenariusz na silownie mialam napisac dla Justyny wiec nic nie stoi na przeszkodzie....

Justyna,zrobimy to z jednym panem.bedziesz cwiczyc najakims przyrzadzie a pan przyjdzie Cie podrywac.zacznie z tyly od calownai szyjki a potem obejmie Cie rekami i podniesie podkoszulke powyzej mostka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ....

Justyna,zrobimy to z jednym panem.bedziesz cwiczyc najakims przyrzadzie a pan przyjdzie Cie podrywac.zacznie z tyly od calownai szyjki a potem obejmie Cie rekami i podniesie podkoszulke powyzej mostka ....

o kurcze :oops: :oops: :oops:

justyna, ja sadze, ze to jeszcze nic, gorzejby bylo z 20 facetami na raz :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bo wtedy sie czuje tak jakos zdominowana....
mowilam ze perwersa mamy na forum aaa kyyysz zboczencu to pewnie ty wrzucasz te watki z hard seksem pod innym loginem :mrgreen: :mrgreen:

aaa kyyysz zboczencu
poczucie zdominowania jest zboczeniem??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

izabela75ch, ekhm :roll: :roll: nie wiem o czym mowisz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ja?? zboczona?? alez skad!! nie wiem skad ci sie to wzielo :roll: :roll: :-P :-P

Hej zapisałam się na fitness :rolleyes:, u nas w szkole zaczynają zajęcia dla dorosłych :) fajnie, bardzo się cieszę.

Zajęcia będzie prowadziła prawdziwa instruktorka, ależ jest wyćwiczona i ma bardzo ładną figurę, ja też taką chcę ;)

mam sobie kupić buty sportowe najlepiej do fitnessu, jakiś lekki strój sportowy no i jakąś matę do ćwiczeń :confused: .

1mamut super ! Gratuluję to naprawdę świetny pomysł:)

Ja tez bym chętnie poszła na coś takiego tylko ze nie mam z kim zostawić dzieci:rolleyes: I uważam że oprócz wymarzonej figury, wysiłek fizyczny korzystnie tez wpływa na samopoczucie:)

Nie chodze nad czym bardzo ubolewam bo te wszystkie aerobiki fitnessy itp.mam pod nosem prawie ale mój mąż całe dnie w robocie to nie mam też z kim dzieciów moich zostawić...

Pinklady dokładnie żeby tylko mieć z kim zostawić dzieci, ja to nawet ma problem z umówieniem się do dentysty:D Ale jak mi dzieci podrosną to pomyśle o jakimś klubie fitness :)

Pamiętnym ze w liceum chodziliśmy na siłownie na lekcjach w-f i było nawet fajnie :) Pan zawsze nam wszystko tłumaczył i pokazywał jakie ćwiczenia są dla nas najbardziej wskazane i na co należny uważać :)

Znalazłam też zestaw ćwiczeń, które same zamierzają sobie dobierać ćwiczenia:

http://www.sfd.pl/_Jak_%C4%87wiczy%C4%87_na_si%C5%82owni_-t91575.html

Ja postaram sie na jakis fitness zapisac po porodzie jak juz odpoczne... Mam 100m do miejsca gdzie jest i silownia i fitness i basen wiec na pewno nie omieszkam...

CHodzilam w zeszlym roku przez chyba 4-5miesiecy, tylko, ze bylo to : rozciaganie, fitness i elementy jogi na koniec, to juz mi sie nie podobalo i zrezygnowalam.

Tutaj gdzie chce jest tylko typowy fitness i to mi odpowiada :)

Byłam pierwszy raz zobaczyć co i jak, niestety nie mam stroju ani butów, więc tak sobie troszkę poćwiczyłam w samych skarpetkach i wiecie co mam marną kondycję :D , ale było bardzo fajnie, na szczęście inne babeczki też nie są jakoś super wysportowane więc nie było tak widać że ze mnie taka łamaga :rolleyes:.

Super te zajęcia, wróciłam zmęczona ale w super nastroju, spałam jak zabita :D no i mam pretekst żeby pojechać do miasta i kupić sobie jakieś wystrzałowe ubrania na fitness :D.

1mamut super! Jeszcze jak kupisz sobie strój fitness, to będzie z Ciebie prawdziwa sportsmenka:)

Mam pytanie, czy w czasie okresu też się chodzi na fitness? chyba się nie wybiorę bo boję się trochę, jak myślicie?

Ja kupilam sobie tampony (wow pierwszy raz ich uzylam w ogole) i normalnie poszlam :) Szkoda mi bylo tracic, pozniej bym byla do tylu z krokami :)

1mamut Moim zdaniem jeśli nie masz bolesnych miesiączek to ie ma żadnych przeciwwskazań :)

Chodziłam do szkoły mistrzostwa sportowego i tak dziewczyny ćwiczyły bez względu na to czy miały miesiączkę:)

Nie chodze nad czym bardzo ubolewam bo te wszystkie aerobiki fitnessy itp.mam pod nosem prawie ale mój mąż całe dnie w robocie to nie mam też z kim dzieciów moich zostawić...

U nas nie ma problemu z dzieciakami , jest specjalny pokoj zabaw i opiekunka ktora zajmuje sie dziecmi w czasie kiedy mamy cwicza :)

Mam pytanie, czy w czasie okresu też się chodzi na fitness? chyba się nie wybiorę bo boję się trochę, jak myślicie?

.... a dlaczego nie chodzic :confused:

ja tez nie chodze bo nie bardzo jest gdzie kiedys chodzilam na aerobik i stepp ale juz tam to zamkneli:(

A ja nadal chodzę na fitness i już tak nie zipię jak na początku, znaczy się kondycja mi się poprawia :), a teraz w święta jeździliśmy z Miśkiem na długie wycieczki rowerowe, bardzo przyjemny wypoczynek.

Pochwalę się jeszcze że kupiłam sobie fajne markowe butki do fitnessu nazywają się freestyle i były modne jak chodziłam do liceum i teraz znów są na topie, taki remake :rolleyes: :D