Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ola

Rodzinka - grilowania czas zaczac!!!

Polecane posty

Jak tylko jest troszke pogody i sloneczko tak pieknie swieci spedzamy czas na naszym ogrodzie jest bardzo duzy i mamy tam wszystko co chcemy: mala dzialke sad porzeczki kwiaty no i oczywiscie miejsce na grilka badz ognisko.

A tu pokazuje kilka zdjec z dzisiejszego ogniska polaczonego z wiosennymi porzadkami! Dodam tylko ze pierwsze ognisko zrobilismy juz w marcu bo pogoda tez nam wtedy dopisala!!!

A jak wy spedzacie wolny czas na swiezym powietrzu?

[ Dodano: 12 Kwiecien 2007, 23:25 ]

A tak przy okazji widac jakie mam teraz wlosy!!! po scieciu ich!!!

zajadam_117.jpg

ognisko_131.jpg

mezus_202.jpg

mama_290.jpg

k1_314.jpg

kinga_164.jpg

gril_913.jpg

zabawa_w_piasku_459.jpg

extra zdjecia!!!!!!!!!!

my w pracy robimy grila bio mamay taka mozliwosc i tez juz grilowalismy.

my may malo wolnego czasu i najchetniej odpoczywamy w domu...duzo pracujemy w terenie wiec ruchu nam nie brak.

super zdjecia,nie ma to jak swoje podworko :-) My wolny czas spedzamy roznie..jezdzimy na kregle,jak jest cieplo to gramy w kosza, jezdzimy na rolkach

[ Dodano: 13 Kwiecien 2007, 08:24 ]

grilujemy rzadko,bo nie mamy gdzie :-|

Ja tez juz po pierwszym wiosennym grilu, ale ze znajomymi z forum samochodowego :)

album_pic.php?pic_id=802

Filip robil za fotografa :

album_pic.php?pic_id=781

Oczywiscie ktos kielbaskami musial sie zajac:

album_pic.php?pic_id=763

Podczas gdy mezczyzni mieli mieli powazne zajecie :

album_pic.php?pic_id=761

Ogolnie na nasze otwarcie sezonu w tym roku przyjechalo tylko kilka osob, ale stali bywalcy, ze tak napisze, nowe osoby na forum z warszawy i okolic jakos sie wstydza:

album_pic.php?pic_id=756

Rok temu bylo nas duzo wiecej :)

Cat zamiast zdjec mam krzyzyki , zdjecia sie nie otwieraja :cry: :cry:

My grillujemy zawsze w Polsce , u brata :mrgreen: :mrgreen: bo tutaj wszystko co z grilla jest nie do zarcia :-? :-? juz sie wakacji nie moge doczekac :-D :-D

......a pewnie , czas pedzi jak oszalaly :roll: :roll: niedawno w karnawale w Polsce bylam , za dwa tygodnie mam komunie , a ja jeszcze ze wszystkim "w lesie jestem" :lol: :lol: pozniej dwa miesiace i do Polski jade , jupie :-D :-D :-D

Ola ale mi smaka zrobilas na gilowana karkoweczke... no niestety nie mamy zadnego ogrodka :-( ...

ale mamy balkon 18 metrow i chyba dzis pojedziemy kupic grilka - przy okazji ziemie i posieje jutro kwiatki :-)

A wiec powtorze zdjecia: :)

23317054_d.jpg

Filip robil za fotografa :)

23317101_d.jpg

Kielbaskami ktos sie musial zajac :

23317102_d.jpg

Podczas gdy mezczyzni mieli mieli powazne zajecie :

23317103_d.jpg

Ogolnie:

23317104_d.jpg

23317105_d.jpg

Tak w domku jeszcze nie grilowalismy, nie bylo czasu za bardzo kiedy nawet.... Akurat na ten grill spotowy to byla ladna pogoda, a tak to raczej jeszcze nawet nie bylo okazji...

saviera, jak przyjedziesz to rozumiem ze nas wszystkie poodwiedzasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.....oczywiscie :mrgreen: tylko jesli zbierzecie sie wszystkie w jednym miejscu do kupy :mrgreen: :lol: :lol:

ale smaka narobilyscie :evil: :evil: ja ostatnio kielbaske z grill'a jadlam dwa tygodnie temu to sama sie dziwilam,ze jem bo ja miesa ogolnie to nie ruszam a wciagnelam dwie kielby :shock: :shock: ale pycha byly...

kto robi grill'a i zaprosi mnie na pyszna kielbaske albo chociaz chlebek przypieczony?? :lol: :lol: :lol: :lol:

ale Wy jestescie okrutne, takiego smaka narobic :-/ :-/ :-P dzuli, to moze ja juz jutro do Ciebie przyjade Szymka popilnowac (i zostane na tego grilla :-P :-P )- nie bedziesz sie martwila co z synkiem, gdy Ci przyjdzie czas do szpitala :mrgreen: :mrgreen:

:cry: :cry: :cry: :cry: Nie lubie juz was,tylko szczujecie.Az caly ekran,biurko,spodnie,krzeslo,podloge zaplulam tak mi slinka cieknie.

ale Wy jestescie okrutne, takiego smaka narobic :-/ :-/ :-P dzuli, to moze ja juz jutro do Ciebie przyjade Szymka popilnowac (i zostane na tego grilla :-P :-P )- nie bedziesz sie martwila co z synkiem, gdy Ci przyjdzie czas do szpitala :mrgreen: :mrgreen:

na za ta oferte to kochana najwieksza porcje mieska dostaniesz

no to sie jutro impra szykuje :-)

No to juz przyjezdzajcie dopoki w dwupaku jestem...

my robimy grilla w pracy.zaprazam wszystkich!!!!!!!!!!!!

a wieczorek idziemy do nas do domu i tam mamy elektryczny gril i wodke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

juz lece!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zglodnialam przez Was :shock: :shock:

rzemyk72, dobry pomysl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ja juz pedze, mam nadzieje ze cos dla mnie zostalo do zjedzenia a nie naczynia do mycia :lol: :lol: :lol:

olivka_83, dopiero sie rozkreca, ale gospodarzy gdzies wcielo - moze szukaja tego komornika co im kotelty zjadl :roll: :roll: :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-P

Zaloguj się, aby obserwować